Bestsellerowy Ultimate Fishing Simulator wkrótce na Xbox One

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 19-05-2020 23:42 ()


Już 29 maja br. na Xbox One wydany zostanie Ultimate Fishing Simulator, czyli jedna z najlepiej ocenianych w ostatnich latach gier wędkarskich na platformie Steam. Podstawowe wydanie na konsoli Microsoftu zaoferuje od razu trzy dodatki, a pozostałe pojawią się później. W kolejnych miesiącach Ultimate Fishing Simulator trafi również na PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Ultimate Fishing Simulator to bestsellerowa gra wędkarska, którą stworzyło polskie studio Bit Golem. Za konwersję na Xbox One odpowiada Console Labs S.A. Wydawcami są Ultimate Games S.A. oraz PlayWay S.A.

Ten symulator wędkarski zadebiutował na PC w sierpniu 2018 r. i jest obecnie najwyżej ocenianą grą w swojej kategorii. Odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam sięga aż 86 proc., a wskaźnik Metascore wynosi 70/100. Jak informuje wydawca, dotychczas grę kupiło już przeszło 130 tys. osób, a liczba sprzedanych dodatków przekroczyła 100 tys. Sporą popularnością cieszy się także edycja VR.

Premiera na Xbox One to konsolowy debiut marki Ultimate Fishing Simulator. Konwersja uwzględnia oczywiście specyfikę konsol Microsoftu, ale jest to możliwie jak najwierniejszy port. Dużo łowisk, wiele gatunków ryb, bardzo zróżnicowane techniki łowienia, dynamiczna zmiana pogody, system rozwoju umiejętności czy widok z perspektywy przynęty – to tylko niektóre z licznych atutów tego tytułu. Symulator powstał głównie z myślą o miłośnikach wirtualnego wędkarstwa, ale przygotowaliśmy również dodatkowy tryb, który pozwala cieszyć się grą osobom niemającym żadnego pojęcia o łowieniu ryb. Co ważne, posiadacze konsol Xbox One przy zakupie otrzymają nie tylko podstawową wersję gry, ale też od razu trzy dodatki” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Od dnia premiery podstawowa wersja Ultimate Fishing Simulator na Xbox One będzie obejmować trzy dodatki (Moraine Lake, Kariba Dam i Greenland). W przyszłości wydaną zostaną też kolejne rozszerzenia.

Jak zapowiada Ultimate Games S.A., symulator będzie dostępny także w zestawie z wydanymi przez PlayWay S.A. grami Car Mechanic Simulator i Thief Simulator.

Główne cechy Ultimate Fishing Simulator:

  • jedna z najwyżej ocenianych gier wędkarskich;
  • 10 lokacji (łowisk) wzorowanych na prawdziwych lokacjach, w tym 2 łowiska w porze zimowej i łowisko morskie;
  • zróżnicowane techniki łowienia (spinning, metoda spławikowa, gruntowa i muchowa, wędkarstwo morskie, podlodowe i plażowe);
  • kilkadziesiąt rodzajów ryb;
  • fotorealistyczna woda, system dynamicznej zmiany pogody;
  • łodzie (np. jachty i motorówki);
  • system rozwoju umiejętności i sala trofeów;
  • dodatkowy widok z perspektywy przynęty;
  • 3 dodatki w podstawowej wersji gry.

Datę premiery Ultimate Fishing Simulator w cyfrowej dystrybucji na Xbox One ustalono na 29 maja 2020 r. W kolejnych miesiącach gra ma zostać wydana także na PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Ultimate Fishing Simulator (Microsoft Store):

https://www.microsoft.com/p/ultimate-fishing-simulator/9pjn0zvtpzv6

Ultimate Fishing Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/

Ultimate Fishing Simulator – Trailer:

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Ultimate Fishing Simulator

gatunek: wędkarskie, symulacyjne, rekreacyjne, sportowe

producent: Bit Golem, Console Labs S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A., PlayWay S.A.

język: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, chiński uproszczony, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, turecki

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 5,52 GB

data premiery: 29.05.2020 r. (Xbox One), 30.08.2018 r. (PC – Steam), 2020 (PlayStation 4, Nintendo Switch)

Galeria


comments powered by Disqus