„Ekstaza” – narkotyczny horror o osuwaniu się w otchłań szaleństwa już w serwisach VOD!

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 16-05-2020 14:35 ()


Hipnotyzujący, mroczny i pełen punkowej energii horror o zdesperowanej malarce, która w pogoni za natchnieniem wpada w wir narkotycznych odjazdów i odkrywa niezdrową żądzę krwi. Skąpane w wiecznym mroku, obskurne Los Angeles, diabelskie, narkotyczne wizje, niebezpieczny świat sztuki i życie na granicy jawy i snu. Nowy film Joe Begosa, twórcy cenionego horroru „Almost Human”, to czerpiąca z kina wampirycznego narkotyczna opowieść o zatraceniu się dla sztuki i osuwaniu się w otchłań szaleństwa.

Znana z makabrycznej twórczości malarka Deezy Donahue (Dora Madison) jest profesjonalistką w każdym calu. Nie mogąc ukończyć najnowszego dzieła, szuka inspiracji, sięgając po wszelkie dostępne środki odurzające. W pogoni za natchnieniem wpada w wir hipnotycznych tripów, spędzanych na dzikich domówkach i w heavy metalowych barach. Po kilku nocach spędzonych z rozmiłowanymi w rozpuście przyjaciółmi Courtney (Tru Collins) i Ronniem (Rhys Wakefield), Deezy zauważa w swoim organizmie pewne zmiany. Z jednej strony odzyskuje wenę i może dalej pracować nad obrazem, z drugiej – zaczyna odczuwać niezdrowy i coraz silniejszy pociąg do krwi.

Film prezentowany był w kinach w ramach 4. Przeglądu Horrorów Fest Makabra. W poprzednich edycjach ogólnopolskiego wydarzenia pokazywane były m.in. takie filmy, jak: „Lament”, „Zombie Express”, „Słudzy diabła”, „Poroniony” i „Szklana trumna”.

„Ekstaza” już w serwisach VOD! 

 

Premiera VOD: 15 maja 2020

Gatunek: horror

Produkcja: USA 2019

Scenariusz i reżyseria: Joe Begos

Obsada: Dora Madison, Tru Collins, Rhys Wakefield, Jeremy Gardner,

Graham Skipper, Chris McKenna, Rachel Avery, Mark Beltzman, George Wendt,

Abraham Benribu


comments powered by Disqus