Premiery w czerwcu na FOX

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 11-05-2020 14:19 ()


Pomimo trudnej sytuacji związanej z epidemią, coraz wyższe temperatury za oknem i coraz większa swoboda w przemieszczaniu sprawiają, że zaczynamy się relaksować i wyrywamy z letargu minionych miesięcy. Aby jeszcze bardziej umilić ten czas, FOX i FOX Comedy przygotowały dla swoich widzów premiery, które dostarczą wiele rozrywki i emocji oglądającym. Już 18 czerwca na FOX pojawi się ósmy sezon jednego z najbardziej cenionych przez krytyków seriali – Homeland. W czerwcu na FOX Comedy jak zwykle spora dawka humoru. Tym razem na widzów czeka serial Kochany Bajzel, który w komiczny sposób ukazuje realia życia na farmie.

Homeland, sezon 8.

Homeland, season 8
(12 odcinków po 60 min)
 

PREMIERA: CZWARTEK 18 CZERWCA O GODZINIE 21:05 (2 ODCINKI)

Kolejne emisje w każdy czwartek o godzinie 21:05 (2 odcinki)

TYLKO NA FOX!

Pięciokrotnie nagrodzony Złotymi Globami oraz ośmiokrotny zdobywca Emmy serial Homeland dobiega końca. W finałowym sezonie nie zabraknie napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji.  Szwankująca pamięć Carrie (Claire Danes) jest głównym zmartwieniem Saula Berensona (Mandy Patinkin), który pracuje obecnie jako doradca prezydenta Ralpha Warnera (Beau Bridges) do spraw Bezpieczeństwa Narodowego.  Problemy z pamięcią Carrie stają się podstawą nieufności CIA, szczególnie po tym jak ta oblewa test na wykrywaczu kłamstw. Tymczasem nowa administracja prezydenta zamierza zakończyć „wieczną wojnę” w Afganistanie. Saul ma za zadanie zaangażować Talibów w negocjacje pokojowe i prosi Carrie o pomoc, wiedząc, że tylko ona może podołać tej misji.  Zamieszana w polityczne rozgrywki Carrie musi zmierzyć się nie tylko z realiami wojny, ale również ze swoją chorobą.  

O trudach wcielania się w postać z zaburzeniem dwubiegunowym w jednym z wywiadów opowiada Claire Danes, odtwórczyni roli Carrie:

—  Nigdy nie chciałam, żeby to zaburzenie było sztuczką lub wygodnym narzędziem fabularnym. Staram się być jak najbardziej wiarygodna. (…) Kocham grać tę postać. Miło jest grać kogoś tak inteligentnego, odważnego i niesamowicie ambitnego. Carrie bez wątpienia jest twardzielką.  

Mimo zmagań z zaburzeniem osobowości Carrie kontynuuje swoją przygodę i zostaje wysłana do Kabulu. Po powrocie do Afganistanu Carrie wyrusza na swoją ostatnią misję, w której towarzyszy jej agentka CIA Jenna Bragg (Andrea Deck), niesamowicie przypominająca z charakteru Carrie z pierwszego sezonu. Skomplikowane relacje między głównymi bohaterami, różnice kulturowe, religijne i językowe oraz kontrowersyjna polityka Stanów Zjednoczonych to tematy poruszane w tym uwielbianym przez miliony widzów na świecie serialu.  

W ósmym sezonie Homeland występują Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), Linus Roache (David Wellington), Nimrat Kaur (Nasneem Qureshi / Tasneem Qureshi), Andrea Deck (Jenna Bragg), Maury Sterling (Max Piotrowski), Cliff Chamberlain (Mike Dunne), Mohammad Bakri (Abdul Qadir G'ulom), oraz Beau Bridges (Ralph Warner).  

Co wydarzy się w ostatnim sezonie  Homeland i  jakie przeciwności losu czekają  Carrie? Odpowiedzi znajdują się na FOX już od 18 czerwca o godzinie 21:05.

CZERWCOWY DŁUGI WEEKEND Z HITAMI MARVELA NA FOX

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie

CZWARTEK 11 CZERWCA O GODZINIE 11:00

Avengers

PIĄTEK 12 CZERWCA O GODZINIE 11:00

Avengers: Czas Ultrona

SOBOTA 13 CZERWCA O GODZINIE 11:00

Inhumans

DWA ODCINKI CODZIENNIE OD CZWARTKU 11 CZERWCA DO NIEDZIELI 14 CZERWCA O GODZINIE 9:00

comments powered by Disqus