Ada Lovelace, Maria Skłodowska-Curie, Albert Einstein... w mrocznej przyszłości! Nadciąga komiks „Super Naukoledzy: 2099”

Autor: Wydawnictwo 23 Redaktor: Motyl

Dodane: 07-05-2020 14:40 ()


Super Naukoledzy: 2099 to nowy album Wydawnictwa 23. Tym razem zapraszamy czytelników do uniwersum serialu animowanego Super Science Friends.

W komiksie przeczytacie o niesamowitych przygodach Ady Lovelace – podróżującej w czasie hakerki i buntowniczki, dążącej do obalenia władzy jej męża, a zarazem dyktatora ziemi: superkomputera Z3. Nie jest sama – wspierają ją członkowie oryginalnej grupy Super Naukolegów: Albert Einstein, Maria Skłodowska-Curie, Nikola Tesla, Tapputi, Karol Darwin, Zygmunt Freud i Winston Churchill. Czy podróże w czasie są rozwiązaniem każdego problemu? Co się stało z Teslą i Joulem? Czy Platon jest dobrym barmanem? Czy maszyna zawsze pokona człowieka? Czego Freud szuka w futurystycznym Zurychu? Czy potęga nauki uratuje ludzkość?

Premiera już 29 maja!

Za fabułę odpowiada pomysłodawca serialu, Brett Jubinville. Scenariusz i rysunki stworzył niezwykle utalentowany Marcin "XULM" Surma (znany m.in. z komiksowej adaptacji Woroszyłowgradu Serhija Żadana i z nowatorskiej gry SUPERHOT).

 

Fabuła: Brett Jubinville
Scenariusz i rysunki: Marcin "XULM" Surma
Liczba stron: 80
Format: 195×255
Druk: kolorowy
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Skład: Robert Sienicki
ISBN: 978-83-953767-5-7
Data premiery: 29.05.2020
Cena okładkowa: 55 zł (w tym 5% VAT)

Galeria


comments powered by Disqus