Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 26-07-2007 14:13 ()


’Harry Potter i Zakon Feniksa’

 

Kolejna odsłona przygód Harrego P.

Sami-wiecie-kto powrócił. Jednak rada czarodziei wcale nie chce przyznać się do tego faktu. Jedynie profesor Dumbledor wierzy Harremu. Zapowiada się, że nikt Voldemorta nie powstrzyma. Dodatkowo Hogward zostaje ‘przejęty’ przez profesor Umbridge. Zmiana zasad panujących w szkole doprowadzi do buntu, a armii Śmiercożerców przeciwstawi się tajemniczy Zakon Feniksa.

Czas: 138 minut

 

’Island Empire’

 

Film opowiada o realizacji filmu. W rolę reżysera wciela się Jeremy Irons. Scenariusz opiera się na legendzie polskich cyganów i krążą plotki, że jest przeklęty. Podstawą owych plotek jest fakt, że poprzednia realizacja nie odbyła się, gdyż cała obsada zginęła w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach.

Czas: 172 minuty

 

Premiery DVD

 

‘Sisters’

 

Po udanym rozdzieleniu sióstr syjamskich, dziewczynki wychowywane są osobno. Jedna z nich trafia do kochającej rodziny, druga zaś pod opiekę lekarza psychiatry, który poddaje ją okrutnym doświadczeniom. Dopiero po latach, skutki tych działań dadzą o sobie znać.

Czas: 90 minut

 

‘Królowa’

 

Dramat biograficzny opowiadający zakulisową historię Królowej Elżbiety II. Akcja filmu toczy się latem 1997 roku, rozpoczyna się tuż przed śmiercią Księżnej Diany. Film opowiada o tym jak ta tragedia wpłynęła na dwór i czym kierowała się Królowa podczas podejmowania odpowiednich decyzji.

Czas: 103 minuty

 

‘Cichy Wspólnik’

 

Młody ekspert – Gordon Patrick – zostaje wyznaczony do zbadania śmierci ważnego rosyjskiego polityka. Wkrótce okaże się, że nic nie jest tym na co wygląda. Również rola Diane, tajemniczej kobiety nie jest do końca jasna.

Czas: 96 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...