Robot Squad Simulator X już dostępny na Xbox One

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 03-05-2020 09:07 ()


Na konsolach Xbox One jest już dostępny Robot Squad Simulator X, w którym można wcielić się w rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej robotów taktycznych. Wydana przez Ultimate Games S.A. gra pojawiła się w cyfrowej dystrybucji 1 maja br. Wydawca potwierdza też, że szykuje kolejne premiery na Xbox One. Lista obejmuje m.in. Ultimate Fishing Simulator, Demolish & Build, Car Mechanic Simulator Classic oraz Bug Academy.

Za wydanie Robot Squad Simulator X odpowiada polska firma Ultimate Games S.A., która w ubiegłym roku przygotowała także konwersję tego znanego z PC tytułu na Nintendo Switch. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Microsoft Store) ustalono na 1 maja 2020 r.

Robot Squad Simulator X to tytuł stworzony na bazie symulatora studia Bit Golem, który wydano wcześniej na PC. Gracz wciela się w dowódcę elitarnej jednostki specjalnej robotów taktycznych, mierzącego się z zadaniami w ekstremalnie trudnych oraz niebezpiecznych warunkach. To zadania, w których jedynym wyjściem jest użycie wyspecjalizowanych, zdalnie sterowanych robotów.

Na graczy czeka łącznie 8 misji szkoleniowych i 16 misji fabularnych. Poszczególne misje mają różny charakter – np. ratunkowy, szpiegowski czy militarny. W Robot Squad Simulator X można korzystać z 4 różnych robotów (2 lądowe, powietrzny i podwodny). Dla każdego z nich przygotowano ulepszenia oraz możliwość wyposażania w dodatkowe akcesoria.

Robot Squad Simulator X to kolejny, po Selma and the Wisp, tytuł, który wydajemy na Xbox One. Gra jest oparta na znanym z PC symulatorze i oczywiście została odpowiednio dostosowana do specyfiki sprzętu Microsoftu. Obecnie pracujemy również nad kolejnymi ciekawymi propozycjami dla posiadaczy konsol Xbox One” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

W planie wydawniczym Ultimate Games S.A. na kolejne miesiące jest wydanie następnych gier na Xbox One. Na liście znajdują się głównie popularne symulatory (Ultimate Fishing Simulator, Demolish & Build i Car Mechanic Simulator Classic), ale też wysoko oceniana zręcznościówka Bug Academy. Dokładne daty premier tych gier na Xbox One zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

 

Robot Squad Simulator X (Microsoft Store):

https://www.microsoft.com/p/robot-squad-simulator-x/9pf03jpj4753

Robot Squad Simulator X – Trailer:

 

 Podstawowe informacje:

tytuł: Robot Squad Simulator X

gatunek: symulacyjne, akcja, rekreacyjne

producent: Bit Golem

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 4,1 GB

data premiery: 1.05.2020 r. (Xbox One)

Galeria


comments powered by Disqus