World of Tanks Blitz – nowe czołgi z uniwersum Girls und Panzer i przepustka bitewna!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 30-04-2020 14:12 ()


Wargaming w partnerstwie z Bandai Namco przygotowali coś wyjątkowego dla wszystkich fanów anime, a w grze pojawia się po raz pierwszy przepustka bitewna.

Na mocy współpracy do World of Tanks Blitz trafiają dwa nowe czołgi z serialu Girls und Panzer. Pierwszym z nich jest czołg The Firefly Saunders SP dowodzony przez Naomi ze szkoły Sauders University. Jest to brytyjski czołg średni wyróżniający się celnością działa i penetracją. Drugim jest The IS-2 Pravda SP, reprezentujący szkołę Pravda Grils, a dowodzi nim Nonna. Ta sowiecka maszyna to idealne połączenie pancerza, zwrotności i siły ognia. Dodatkowo w grze dostępne będą nowe awatary postaci. Po raz pierwszy zobaczymy Nishizumi Miho, Kadotani Anzu i Nishizumi Maho dowodzących swoimi Pz.IV Anko SP, Hetzer Kame SP i Tiger Kuromorimine SP.

Drugą ciekawą nowością w World of Tanks Blitz jest dodanie przepustki bitewnej do gry. Wystartuje ona już 1 maja i będzie dostępna do 29 maja. Jest to operacja zawierająca łącznie 40 poziomów, za wypełnienie każdego z nich gracz otrzymuje wartościowe nagrody, takie jak dni konta premium, złoto, kredyty, doświadczenie, awatary czy kamuflaże. Poza darmową wersją przepustki jest również jej odmiana płatna. Za równowartość 5$ można nabyć jej wersję premium, a nagrody w niej uzyskiwanie wielokrotnie przekraczają wartość opłaty. Obie przepustki mogą być używane jednocześnie, aby gracze mogą zdobywać jeszcze więcej cennych nagród.

Zwiastun czołgów Girls und Panzer 

Zwiastun przepustki bitewnej

Wideo ze szczegółami przepustki bitewnej


comments powered by Disqus