Portal Games ogłasza Rok Molocha!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 23-03-2020 20:40 ()


Portal Games świętując 15 urodziny gry Neuroshima HEX ogłasza rok 2020 Rokiem Molocha. Będzie to trwająca od kwietnia do sierpnia akcja promocji gier ze świata Neuroshimy zakończona wyjątkowym turniejem Neuroshimy Hex.

W ramach Roku Molocha Portal Games uruchomi akcję „Szkolimy rekrutów Posterunku” i przekaże aż 250 egzemplarzy gry Neuroshima Hex dla klubów i stowarzyszeń w całej Polsce. Każdy klub, sklep, kawiarnia planszowa może skontaktować się z Portal Games pisząc na adres rokmolocha@portalgames.pl i przyłączyć się do akcji! Kluby, kawiarnie, stowarzyszenia, które wyszkolą najlepszych rekrutów zdobędą dla klubu cenne nagrody i upominki związane ze światem Neuroshimy i Rokiem Molocha!

5 września 2020 r. odbędzie się wydarzenie specjalne w kopalni Ludwig w Zabrzu. Będzie to całodzienna impreza, podczas której rozegrany zostanie jedyny w swoim rodzaju turniej Neuroshimy, a także liczne sesje RPG, spotkania i prelekcje z autorami Neuroshimy, pokazy i i premiery nowości ze świata Neuroshimy oraz konkursy.

W turnieju w kopalni staną naprzeciwko siebie dwie drużyny. Pierwsza drużyna, reprezentująca siły Molocha, będzie się składać ze zwycięzców turniejów Mistrzowskich Neuroshimy Hex z lat 2016-2019. Druga drużyna, reprezentująca siły Posterunku, będzie się składać z pozostałych uczestników imprezy. To będzie niesamowite wydarzenie!

Sprzedaż biletów na imprezę w kopalni Ludwig w Zabrzu rozpocznie się 6 kwietnia 2020. Ilość miejsc i biletów ograniczona.

Dodatkowo w ramach Roku Molocha Portal Games opublikuje pięć produktów w linii Neuroshimy, których uroczysta premiera będzie miała miejsce 5 września 2020. Szczegółowe informacje o produktach zostaną ujawnione 1 czerwca 2020.


comments powered by Disqus