Netflix ogłosił kolejny polski serial oryginalny - „Sexify”! Premiera jeszcze w tym roku!

Autor: Media Move Redaktor: Motyl

Dodane: 09-03-2020 13:00 ()


W tym tygodniu w Warszawie ruszyły zdjęcia do nowego serialu Netflix - Sexify. To trzecia polska produkcja oryginalna Netflix i pierwsza skierowana głównie do młodych widzów. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Piotr Domalewski (Cicha noc) i Kalina Alabrudzińska (Nic nie ginie). W rolach głównych wystąpią: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska.

 

Na zdjęciu: Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba i Sandra Drzymalska

 

O serialu:

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify - ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

 

O bohaterkach:

NATALIA - Aleksandra Skraba (debiutująca w głównej roli w serialu) - 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie - jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.

PAULINA - Maria Sobocińska (Pan T., Wszystko dla mojej matki, Wołyń) - najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.

MONIKA - Sandra Drzymalska (Powrót, Psy 3) współlokatorka Natalii. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

 

“Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi.”- PIotr Domalewski

"Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko." - Kalina Alabrudzińska

"Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego - Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, pełną energii, humoru i prowokacji historię” - powiedziała Monica Alexander, menedżer ds. treści oryginalnych Netflix

 

Podstawowe informacje:

  • Gatunek: komediodramat
  • Scenariusz: Piotr Domalewski, Kalina Alabrudzińska
  • Reżyseria: Piotr Domalewski, Kalina Alabrudzińska
  • W rolach głównych: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska
  • Producenci: Jan Kwieciński, Małgorzata Fogel-Gabryś, Agata Gerc
  • Produkcja: Akson Studio
  • Liczba odcinków: 8
  • Data premiery: 2020 r.

comments powered by Disqus