James Wan buduje filmowe uniwersum Mortal Kombat

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 07-03-2020 08:33 ()


Reaktywacja Mortal Kombat od producenta Jamesa Wana i reżysera Simona McQuoida trafii do kin w weekend Martina Luthera Kinga w 2021 roku. A teraz wiemy też dzięki aktorowi grającemu Liu Kanga - Ludi Linowi, że obraz zainicjuje uniwersum filmowe MORTAL KOMBAT, a nie będzie tylko pojedynczą produkcją. 

Reżyser Simon McQuoid jest fanem zbudowania uniwersum Mortal Kombat, a nie tylko jednego filmu ze sztukami walki. Dopracował historię i postaci, aby widzowie poczuli, że to nie tylko gra wideo, a kryje się za nią rzetelna fabuła. 

W obsadzie znaleźli się Jessica McNamee (THE MEG) jako Sonya Blade, Josh Lawson jako Kano, a także Lewis Tan wcielający się w nieujawnioną główną postać, gwiazda THE RAID Joe Taslim jako Sub-Zero, chińsko-kanadyjski aktor Ludi Lin jako Liu Kang, Mehcad Brooks jako Jackson 'Jax' Briggs, Tadanobu Asano jako Raiden, Sisi Stringer jako Mileena, Chin Han jako Shang Tsung i Hiroyuki Sanada jako Sklorpion. To nowe podejście do gry podobno ma skoncentrować się na męskim bohaterze, który zostaje wciągnięty w międzywymiarowy turniej i dzięki temu zaczyna realizować swój prawdziwy potencjał.

MORTAL KOMBAT będzie debiutem reżysera Simona McQuoida do scenariusza Grega Russo opartego na serii gier wideo. Wan produkuje film z Toddem Garnerem. Larry Kasanoff, E. Bennett Walsh, Michael Clear i Sean Robins zostali producentami wykonawczymi. Film zadebiutuje w kinach 15 stycznia 2021 r. 


comments powered by Disqus