Kto zagra She Hulk? Alison Brie odpowiada na plotki Marvela

Autor: Czesław Wyrwidąb Redaktor: Motyl

Dodane: 29-02-2020 15:50 ()


Marvel szuka aktorów do swoich serialowych projektów. Chociaż oficjalnie nie ujawniono, które aktorki są brane pod uwagę do roli Jennifer Walters, w niektórych kręgach znanej jako She-Hulk, to gorąca plotka głosi, że studio chce aktorkę „w typie Alison Brie”. I to przykuło uwagę samej Brie podczas występu w The Late Late Show z Jamesem Cordenem.

W powyższym klipie Brie żartobliwie sugeruje, że skontaktowała się z Marvelem po rozpoczęciu plotek. Szybko jednak temu zaprzeczyła. Gdy Corden zapytał ją jednak, czy zagrałaby She-Hulk, Brie odpowiedziała po prostu: „Uważam to za interesujące”. Brie wyjaśniła również, że nie korzysta z Twittera, więc początkowe pogłoski umknęły jej uwadze.

Marvel nie potwierdził jeszcze żadnych członków obsady She-Hulk. Jednak Mark Ruffalo nie wykluczył ponownego wcielenia się w rolę Hulka. Ponadto Kevin Feige powiedział, że She-Hulk, Ms. Marvel i Moon Knight ostatecznie pojawią się w filmach Marvela. Oznacza to, że She-Hulk może być długoterminowym zobowiązaniem dla aktorki, która wcieli się w tę bohaterkę. 


comments powered by Disqus