ZBUDUJ WYJĄTKOWĄ REPLIKĘ DROIDA R2-D2!

Autor: De Agostini Redaktor: Motyl

Dodane: 21-02-2020 22:15 ()


Nowa kolekcja od De Agostini – R2-D2 w skali 1:2!

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/paradoksR2D2, wykorzystując swój indywidualny kod R2D2PARADOKS i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

R2-D2 to kultowa postać z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Był obecny przy najważniejszych wydarzeniach w historii galaktyki i wiernie towarzyszył wielu bohaterom. Ten niepozornie wyglądający, ale odważny i rezolutny droid, zaskarbił sobie sympatię milionów fanów kosmicznej sagi na całym świecie.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem doskonałej repliki R2-D2. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części składać swój model w domowym zaciszu.

Nowa seria zeszytów od De Agostini powstała w hołdzie niesamowitej technologii i twórcom filmowym sagi Gwiezdnych Wojen.

Dzięki tej kolekcji prenumeratorzy mogą podążać śladami głównych projektantów filmowych, zgłębiać tajemnice technologiczne oraz stać się konstruktorami filmowej repliki najsłynniejszego astromecha w Galaktyce!

Gotowy model będzie w imponującej skali 1:2!

Replika R2-D2 to sterowany za pomocą smartfona droid z interaktywną inteligencją oraz wieloma ciekawymi funkcjami. R2-D2 reaguje na polecenia, wykrywa przeszkody, wydaje efekty dźwiękowe i świetlne dokładnie takie, jak ten z filmu! Model posiada liczne czujniki, kamery, mikrofon i silnik, dzięki którym może poruszać się oraz komunikować ze swoim właścicielem za pomocą darmowej aplikacji!

Prenumeratorzy mogą liczyć na niższą cenę niż w kiosku oraz unikatowe prezenty – reprodukcję  kultowego plakatu Star Wars, segregator na zeszyty kolekcji, notatnik z logo Star Wars R2-D2 oraz pendrive w kształcie kultowego droida. Natomiast w prenumeracie Premium dodatkowymi prezentami są: koszulki, kubek, czapka oraz figurka R2-D2 o wysokości 10,5 cm! 

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/paradoksR2D2, wykorzystując swój indywidualny kod R2D2PARADOKS i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Galeria


comments powered by Disqus