Zapowiedzi programowe AMC na marzec

Autor: AMC Redaktor: Motyl

Dodane: 10-02-2020 18:55 ()


W nadchodzącym miesiącu szczególnie polecamy kontynuację 1. sezonu „NOS4A2” – w każdy czwartek o 22:00. Finał sezonu 12 marca.

Zapraszamy ponadto na powtórną emisję 1. sezonu serialu „Terror” – od 19 marca w czwartki o 22:00.

W marcu polecamy również cykl filmowy „Niedziele pełne akcji” – w każdą niedzielę o 22:00.

 

NOS4A2

1 SEZON - KONTYNUACJA

Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00

Finał sezonu 12 marca o 22:00

Występują: Zachary Quinto, Ashleigh Cummings

„NOS4A2” to adaptacja bestsellerowej powieści Joego Hilla z 2013 roku o tym samym tytule. Serial skupia się na Vic McQueen, granej przez Ashleigh Cummings (Szczygieł), utalentowanej dziewczynie, która odkrywa w sobie nadnaturalną umiejętność do odnajdywania zagubionych rzeczy. Ten dar sprawia, że wchodzi w drogę nieśmiertelnemu Charliemu Manxowi, granemu przez nominowanego do nagrody Emmy® Zachary’ego Quinto („Star Trek”, „American Horror Story”). Manx posiada nadprzyrodzone moce, które pozwalają mu żywić się duszami dzieci by zachować wieczną młodość. To, co z nich zostaje zabiera do Christmaslandu (Gwiazdkowej Krainy) – dziwacznego tworu swojej wyobraźni. Tu codziennie trwa Boże Narodzenie, a bycie smutnym jest wbrew zasadom. Vic stara się pokonać Manxa i uratować jego ofiary, ale sama musi uważać, by nie popaść w obłęd i nie stać się jedną z nich.

PRODUKCJA WŁASNA AMC

 

TERROR

Powtórka 1. sezonu od 19 marca w czwartki o 22:00

Finał sezonu 21 maja o 22:00

Występują: Jared Harris, Tobias Menzies, Ciarán Hinds

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, „Terror” koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego – drogi z Europy przez Ocean Arktyczny do Pacyfiku. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Przenikliwy mróz, samotność i uwięzienie na samym końcu świata – „Terror” świetnie pokazuje, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie, musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem.

PRODUKCJA WŁASNA AMC

 

NIEDZIELE PEŁNE AKCJI

W każdą niedzielę marca o 22:00

1 marca

SNAJPER (1993)

Tom Beckett jest z pozoru zimnym i wyrachowanym zabójcą, wyszkolonym w sztuce zabijania i przetrwania. Tak naprawdę jest jednak człowiekiem, który zapłacił za to bolesną i wysoką cenę. Jego ostatnią misją jest wyeliminowanie przywódcy potężnej grupy rebeliantów i finansującego ją kolumbijskiego barona narkotykowego, kryjących się w sercu niedostępnej i wrogiej panamskiej dżungli.

8 marca

UWIKŁANY (2000)

Rudy Duncan właśnie został zwolniony z więzienia. Jedyne czego teraz pragnie, to rozpoczęcie nowego życia z Ashley, dziewczyną swoich marzeń, którą poznał listownie podczas odsiadki. Jednak między nim a upragnionym szczęściem stoi szalony brat dziewczyny, Gabriel, i jego ekipa groźnych bandytów.

15 marca

DOA: ŻYWY LUB MARTWY (2007)

Najlepsi zawodnicy na świecie zostają zaproszeni do DOA – konkursu sztuk walki. Cztery rywalki będą musiały współpracować ze sobą, aby odkryć tajemnice skrywane przez organizatora.

22 marca

POTĘGA STRACHU (2006)

Narkotykowa transakcja nie udaje się i w wyniku strzelaniny ginie kilku skorumpowanych gliniarzy. Joey, gangster niskiego szczebla, musi pozbyć się broni, z której zabito policjantów. Sprawy komplikują się, gdy syn sąsiada zabija z niej swojego ojca. Mężczyzna musi znaleźć dzieciaka, zatuszować strzelaninę i odzyskać broń, jednocześnie trzymając na dystans gangsterów
i policję.

29 marca

POTĘPIONY (2007)

Jack Conrad jest skazańcem oczekującym na egzekucję w celi śmierci. Pewnego dnia z więzienia Central American wykupuje go producent telewizyjny i zabiera ze sobą na odległą wyspę. Tam Jack i dziewięciu innych więźniów dowiadują się, że mają stoczyć ze sobą walkę na śmierć i życie, a nagrodą dla zwycięzcy będzie wolność. Producent planuje transmitować to wydarzenie na żywo i bez cenzury w Internecie.


comments powered by Disqus