Jak wynaleźć wszystko. Cała wiedza ludzkości w jednej książce

Autor: Prószyński i spółka Redaktor: Motyl

Dodane: 21-01-2020 16:13 ()


 „Jak wynaleźć wszystko. Cała wiedza ludzkości w jednej książce” to nasza najświeższa propozycja dla wszystkich ciekawskich, głodnych wiedzy i… zagubionych podróżników w czasie.

Poradnik pozwoli ci stworzyć świat lepszy od tego, który opuściłeś w 2020 r., wybierając się w podróż w czasie. W tym świecie ludzkość będzie dojrzewała szybciej i efektywniej, zamiast marnować 200 00 lat na kręcenie się w ciemności bez języka, nie wiedząc, że kamienie powiązane sznurkiem umożliwiają nawigację po całym świecie i wierząc, że choroby biorą się z przykrych zapachów.

Inkubator? Silnik parowy? Antybiotyki? A może… destylacja? Ta książka powie ci, jak wynaleźć WSZYSTKO w… 1 wieczór!

 

Opis:

Najzabawniejszy poradnik dla zagubionych podróżników!

Jak można zmieścić całą wiedzę ludzkości w jednej książce? Z pozoru wydaje się to niemożliwe, jednak wszystko stanie się jasne, jeśli dodamy, że tą książką jest poradnik dla podróżujących w czasie, którzy bezpowrotnie utknęli w odległej przeszłości. Skoro nie można wrócić do teraźniejszości, trzeba samemu wynaleźć wszystko, czego nam potrzeba!
Książka zawiera wiedzę o nauce, inżynierii, sztuce, wszystkie fakty i liczby, które pozwalają człowiekowi bez żadnego wcześniejszego przygotowania zbudować od podstaw całą cywilizację. Stworzenie cywilizacji zajęło ludzkości mnóstwo czasu, jednak z tym poradnikiem, można to zrobić naprawdę szybko. Nie trzeba przez setki tysięcy lat tkwić w ciemnościach, by stworzyć język, zacząć hodować kozy, ani cierpliwie czekać, aż rozwój techniki pozwoli na wytwarzanie układów scalonych do komputera. Można wynaleźć to wszystko w jeden wieczór. A przy okazji doskonale się bawić!

Ryan North jest kanadyjskim pisarzem, twórcą komiksów i programistą komputerowym. Studiował na Carleton University, a następnie University of Toronto. Specjalizuje się w lingwistyce komputerowej.


comments powered by Disqus