Muduko przedstawia "Stwory z Obory"! O zmianach, sławie i miedziakach

Autor: Muduko Redaktor: Motyl

Dodane: 15-01-2020 13:02 ()


Jest nam niezmiernie miło poinformować o powstaniu nowej marki wydawniczej Fabryki Kart Trefl-Kraków - Muduko. Zastąpi ona dotychczasową markę Trefl Joker Line. Z kolei Zu&Berry, gry dla najmłodszych graczy, pozostają autonomiczną serią nowego wydawnictwa.

Nowa marka została stworzona by skupić wszystkie gry planszowe i karciane wokół jednej idei, tak by klienci otrzymali wiadomość, że Muduko oznacza najwyższą jakość, bezpieczeństwo i przede wszystkim radość płynącą ze wspólnej zabawy.

Muduko jest wyłącznym dystrybutorem kart do gry Fabryki Kart Trefl-Kraków. W ofercie Wydawnictwa Muduko znajdują się wszystkie dotychczasowe produkty, z niezmienioną szatą graficzną.

Pierwszą grą wydaną pod znakiem Muduko są "Stwory z Obory" - duża porcja zabawy i, oczywiście, emocji.

Twoją wioskę znów nękają krwiożercze bestie. Słynni zabójcy potworów popadli w nałogi i rzucili wszystkim w diabły. Na rycerzy w lśniących zbrojach też nie można liczyć, to nie ta bajka. Chwytaj widły i bierz sprawy we własne ręce. Ubij setki potworów i… chwila, chwila, ktoś mówił, że trzeba zabijać?

Jako wieśniak o niepohamowanym pragnieniu sławy wyruszasz na trakt by stać się najsłynniejszym zabójcą potworów. Po co jednak za każdym razem nadstawiać karku? Upozoruj atak potwora na niczego nieświadome sioło, przebierając się za morderczą bestię. Później wystarczy się trochę poszamotać w krzakach albo poobijać za stodołą i wyjść z szarpaniny cało, jako bohater!

Uważaj jednak, nie tylko Ty chcesz zostać słynnym zabójcą potworów. Inni wieśniacy zazdrośni Twojej chwały zrobią wszystko, aby Cię upokorzyć i odebrać Ci wieniec laurowy. Będą tworzyć fałszywe zlecenia, podkładać świnie, dokarmiać bestie, demaskować oszustwa… słowem wszystko, aby tylko zmieszać Cię z błotem i zdobyć większą sławę.Chwytaj za widły, pora wyruszyć na szlak!

Autor & ilustracje: Tomasz Bolik
Wiek graczy: 13+
Liczba graczy: 2-5
Czas rozgrywki: 30 minut
Zawartość: 110 kart, kostka do gry, 108 żetonów
Wydawnictwo Muduko

Tomasz Bolik - grafik, magister sztuki, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, Instytut Sztuki w Cieszynie. Maluje, rysuje, rzeźbi, wypala ceramikę, a nawet wykonuje drewniane łuki tradycyjne. Prowadzi blog www.luki.bolik.pl Ilustracje, plakaty i inne prace graficzne artysty można zobaczyć na stronie www.portfolio.bolik.pl

"Stwory z Obory", to gra karciana, która stanowi połączenie świata Wiedźmina i Jakuba Wędrowycza. To miks słowiańskiego klimatu i wiejskiego fantasy. Wszystko z przymrużeniem oka, dużą dawką satyry i ozdobione świetnymi ilustracjami. Mnóstwo okazji do niezłych przekrętów i oszustw! Zero nudy.


Świetna gra:

- dla tych, którzy lubią zakręcone karcianki;
- dla wszystkich z poczuciem humoru;
- dla fanów słowiańskich klimatów;
- dla Ciebie, dla niej, dla wszystkich! Dozwolone od lat trzynastu. ;)

 


comments powered by Disqus