Konkurs noworoczny: „Spider-Man: Daleko od domu”

Autor: Marek Kamiński Redaktor: Motyl

Dodane: 03-01-2020 08:55 ()


Z końcem roku na półki sklepowe trafiły wydania UHD, Blu-ray i DVD z filmem Spider-Man: Daleko od domu, wieńczącym Sagę Nieskończoności w Kinowym Uniwersum Marvela. Z tej okazji razem z dystrybutorem Imperial CinePix przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze DVD tego filmu.
 
 
Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedzcie poprawnie na 3 bardzo proste pytania:
 
1. Tajemniczy sojusznik tytułowego bohatera filmu zostaje obdarzony pseudonimem Mysterio. Jakie imię i nazwisko nosi mężczyzna, który w filmie kryje się pod tą ksywką?
 
2. Którym z kolei (pod kątem dat premier kinowych) filmem pełnometrażowym Kinowego Uniwersum Marvela jest Spider-Man: Daleko od domu?
 
3. Even Dead, I'm The Hero (lub w polskim dubbingu: Ekscentryk, Dandys I Też Heros) to rozwinięcie skrótowca EDITH, oznaczającego nazwę kolejnego systemu komputerowego stworzonego przez Tony'ego Starka. W jakim drobnym przedmiocie, który trafia w ręce Petera Parkera, zamknięty jest system EDITH?
 
Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze DVD filmu Spider-Man: Daleko od domu. Zostaną one rozlosowane wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyślą je na adres: motyl@paradoks.net.pl, podając imię, nazwisko i adres do korespondencji.
 
Konkurs trwa do 20 stycznia 2020 r. 
 
 Nagrody ufundował dla Was Imperial CinePix, polski dystrybutor filmu Spider-Man: Daleko od domu.

comments powered by Disqus