Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 20-07-2007 15:56 ()


’Grindhouse: Death Proof’

 

 

Stuntman Mike mimo swego wieku nadal oddziałuje na kobiety jak wabik i jest tego świadom. Uwielbia młode, piękne dziewczyny, jednak w przeciwieństwie do większość mężczyzn on najbardziej pragnie je zabijać. Kiedy w jednym z barów dostrzeże trzy piękności podąży ich śladem. Dziewczyny jednak nie poddadzą się ani łatwo, ani bez walki.

(polska strona filmu) 

Czas: 140 minut

 

 

‘Miłość i inne nieszczęścia’

 

 

Młoda i atrakcyjna amerykanka – Emily Jackson – trafia do brytyjskiego pisma ‘Vouge’. Z racji swego temperamentu i miłego usposobienia szybko nawiąże tam nowe znajomości. Sama mając pecha w miłości, postanowi wyswatać swojego współlokatora z nowym kolegom z redakcji. Nie do końca jednak właściwie odczyta intencje nowego kolegi, co stanie się powodem swego rodzaju nieporozumień sytuacyjnych.

Czas: 90 minut

 

 

 

’W świecie kobiet’

 

 

Carter Webb właśnie został porzucony przez kobietę, z którą planował spędzić resztę życia. W poszukiwaniu ciszy, spokoju i możliwości napisania książki – co jest od dawna jego marzeniem – udaje się do swojej babci. Mieszkającej w sennym miasteczku chorej starszej pani niewątpliwie przyda się pomoc. Wkrótce okaże się, że babcia mimo swego wieku posiada jeszcze sporo werwy, a senne miasteczko wcale nie będzie dla Cartera miejscem spokojnym – a to wszystko przez mieszkające tam kobiety.

Czas: 97 minut

 

 

‘Ostrza chwały’

 

 

Chazz Michael Michaels i Jimmy MacElroy są mistrzami w swojej dziedzinie. Obaj prezentują niepowtarzalny styl w jeździe figurowej na łyżwach. Niestety, oprócz pasji sportowej łączy ich zaciekła nienawiść. Gdy na jednym z konkursów dochodzi między nimi do widowiskowej bójki, obaj panowie otrzymują dożywotni zakaz występów. Po kilku latach stają przed szansą ponownego wkroczenia na lód. Okazuje się, bowiem że dwaj śmiertelni wrogowie muszą zjednoczyć siły by wystąpić jako pierwsza w historii łyżwiarstwa figurowego męska para.

Czas: 93 minuty

 

Premiery DVD

 

"Pan Zemsta"

 

By zdobyć pieniądze na przeszczep nerki dla umierającej siostry Ryu posuwa się do zbrodni. Porywa córkę bogatego mężczyzny. Niestety dziewczyna umiera. Jej ojciec poprzysięga zemstę.

 

Czas: 129 minut

 

 

"Pracownik miesiąca"

 

Akcja tej komedii toczy się w supermarkecie SuperClub. Jest to typowy supermarket, w którym jedną z motywacji dla pracowników jest przyznanie tytułu „pracownika miesiąca". Ambitny Vince (Dax Shepard) pragnie zostać obdarzony tym tytułem po raz siedemnasty, a co za tym idzie, zwiększyć swoją szansę na awans. Gdy do pracy przyjęta zostaje piękna Ami (Jessica Simpson) - która jak wieść gminna głosi, umawia się jedynie z ambitnymi mężczyznami takimi jak pracownik miesiąca - Vince'owi przybywa niespodziewany rywal w postaci Zacka (Dane Cook). Rozpoczyna się zatem wojna, w której nie bierze się jeńców.

Czas: 103 minuty

 

"Tunel Śmierci"

 

Młoda i ambitna prokurator otrzymuje sprawę wypadku w tunelu, który pochłonął wiele istnień ludzkich. Głównym podejrzanym jest kierowca ciężarówki. Przeglądając akta kobieta zauważa różnego rodzaju rozbieżności. W miarę postępu prowadzonego przez siebie śledztwa odkrywa różnego rodzaju tajemnice wiążące się z wypadkiem – wady w konstrukcji, oszustwa firm ubezpieczeniowych, tuszowanie spraw przez polityków. Gdy decyduje się na ujawnienie zebranych materiałów sprawa zostaje jej odebrana. Kobieta nie zamierza pozwolić by kierowca stał się kozłem ofiarnym.

Czas: 95 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...