Zapowiedzi programowe AMC na styczeń 2020 r.

Autor: AMC Redaktor: Motyl

Dodane: 13-12-2019 12:34 ()


W nadchodzącym miesiącu szczególnie polecamy uwadze premierę 1. sezonu „NOS4A2” – w czwartek 9 stycznia o 22:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.

W styczniu polecamy również cykl filmowy „Komedie” – w każdą niedzielę o 22:00.

 

NOS4A2

Premiera w czwartek 9 stycznia o 22:00
Nowe odcinki w każdy czwartek o tej samej porze

PRODUKCJA WŁASNA AMC

„NOS4A2” to adaptacja bestsellerowej powieści Joego Hilla z 2013 roku o tym samym tytule. Serial skupia się na Vic McQueen, granej przez Ashleigh Cummings (Szczygieł), utalentowanej dziewczynie, która odkrywa
w sobie nadnaturalną umiejętność do odnajdywania zagubionych rzeczy. Ten dar sprawia, że wchodzi w drogę nieśmiertelnemu Charliemu Manxowi, granemu przez nominowanego do nagrody Emmy® Zachary’ego Quinto („Star Trek”, „American Horror Story”). Manx posiada nadprzyrodzone moce, które pozwalają mu żywić się duszami dzieci by zachować wieczną młodość. To, co z nich zostaje zabiera do Christmaslandu (Gwiazdkowej Krainy) – dziwacznego tworu swojej wyobraźni. Tu codziennie trwa Boże Narodzenie, a bycie smutnym jest wbrew zasadom. Vic stara się pokonać Manxa i uratować jego ofiary, ale sama musi uważać, by nie popaść w obłęd i nie stać się jedną z nich.

Występują: Zachary Quinto, Ashleigh Cummings

 

KOMEDIE

W każdą niedzielę stycznia o 22:00

5 stycznia

CÓRKA MOJEGO SZEFA (2003)

Kiedy ambitny Tom Stansfield akceptuje zaproszenie do domu swojego zrzędliwego szefa, ma nadzieję na randkę z jego córką. Jest bardzo zdziwiony, gdy okazuje się, że ma tylko popilnować domu. Kiedy godzi się ze swoim losem, w rezydencji pojawiają się jego gotowi na imprezę, nieobliczalni współpracownicy.

12 stycznia

PRZYPADEK HAROLDA CRICKA (2006)

Will Ferrell wciela się w postać Harolda Cricka, pracownika urzędu skarbowego, którego świat przewraca się do góry nogami, gdy zaczyna słyszeć głos komentujący to, co akurat dzieje się w jego życiu. Narratorką jest Kay Eiffel (Emma Thompson), niemal zapomniana pisarka, która nie może dokończyć swojej ostatniej, najlepszej powieści. Kay jest nieświadoma, że główny bohater książki żyje w realnym świecie i jest sterowany przez jej słowa. Fikcja i rzeczywistość zderzają się, kiedy oszołomiony, ale i waleczny Harold słyszy, że wydarzenia, które zaplanowała narratorka doprowadzą do jego bliskiej śmierci.

19 stycznia

MUZA I MEDUZA (2008)

Nate Cooper  zauroczył się Cristabel Abbott, gdy w wieku sześciu lat ujrzał ją po raz pierwszy. Jednak zanim zdążył przytulić się do niej podczas leżakowania lub wysłać jej walentynkę, jego rodzina zmieniła miejsce zamieszkania. Przez następne lata w życiu Nate’a pojawiały się inne kobiety, jednak żadna nie mogła się równać z Cristabel. Przekonany, że są sobie przeznaczeni, Nate postanawia wrócić do Los Angeles, by ją odnaleźć.

26 stycznia

CAŁA ONA (1999)

Zac Siler, najpopularniejszy chłopak na kampusie, nie może uwierzyć, że jego piękna dziewczyna go rzuciła. Zakłada się z kolegą, że może w krótkim czasie przemienić każdą dziewczynę w królową balu. Po wspaniałej metamorfozie, szkolna prymuska, Laney Boggs, staje się jedną z najatrakcyjniejszych dziewczyn  w szkole. Zac zakochuje się w niej, ale kiedy Laney dowiaduje się
o jego planie, chłopak musi zawalczyć o jej serce.

 


comments powered by Disqus