Depeche Mode oczami fanów w Cinema City

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 09-11-2019 20:48 ()


Już 21 listopada w Cinema City odbędzie się unikalny pokaz filmu „Depeche Mode: Spirits in the Forest”, w którym widzowie zobaczą niesamowite występy muzyczne nakręcone podczas trasy Global Spirit Tour oraz historię zespołu oczami szóstki najwierniejszych fanów. Emocjonujący pokaz połączony ze świetną muzyką – to czeka wszystkich odbiorców. Bilety dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

 „Spirits in the Forest” to film koncertowy wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Antona Corbijna, który od lat współpracuje z Depeche Mode. Tego wieczoru fani zobaczą nagrania z koncertów w Berlinie, które odbyły się w 2018 roku podczas trasy Global Spirit Tour. Oprócz tego widzowie poznają sześciu wyjątkowych fanów zespołu z różnych zakątków świata, którzy opowiedzą swoje historie, jak ich życie zmieniło się dzięki muzyce Depeche Mode. O tym, dlaczego popularność i znaczenie zespołu stale rośnie oraz o niesamowitej mocy muzyki do budowania społeczności, pomagania ludziom w pokonywaniu przeciwności losu i tworzenia powiązań między językiem, lokalizacją, wiekem, czy kulturą - tego widzowie dowiedzą się z filmu.

Film Corbijna oddaje energię i wyjątkowość występów Depeche Mode podczas trasy koncertowej oraz pozwala przyjrzeć się, jak muzyka i koncerty zostały wplecione w życie ich fanów. Tego nie można przegapić! Wybierz się do Cinema City już 21 listopada i razem z widzami daj porwać się muzyce Depeche Mode.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.


comments powered by Disqus