Ultimate Games S.A. wydaje trzy nowe gry na Nintendo Switch

Autor: Mateusz Pietrzyk Redaktor: Motyl

Dodane: 07-11-2019 17:52 ()


Ships, Blindy oraz The Mims Beginning – to trzy nowe gry, które Ultimate Games S.A. wydaje na Nintendo Switch. Daty premier poszczególnych tytułów w cyfrowej dystrybucji ustalono na 5 listopada (Ships), 8 listopada (Blindy) oraz 11 listopada (The Mims Beginning).

Za konwersje i wydanie na Nintendo Switch trzech nowych gier odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Daty premier w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono odpowiednio na 5 listopada (Ships), 8 listopada (Blindy) i 11 listopada 2019 r. (The Mims Beginning).

 

Ships

To rozbudowany symulator, w którym można przejąć kontrolę nad trzema statkami specjalnego przeznaczenia (kontenerowiec, głębokomorska jednostka konstrukcyjna i półzanurzalny statek transportowy). Rozgrywka koncentruje się na wykonywaniu zróżnicowanych misji na wodach Morza Bałtyckiego.

Tytuł pozwala graczowi np. na wydobywanie z dna morskiego wielkogabarytowych obiektów, transport i montaż wielkich instalacji morskich, a także przeprowadzanie misji ratunkowych. Ships oferuje w sumie 24 różnorodne misje, a rozgrywka obejmuje również m.in. rozbudowany system renowacji statków oraz tryb kontroli załogi.

 

Ships (Nintendo Switch):

https://www.nintendo.com/games/detail/ships-switch/

Trailer Ships:

https://youtu.be/oY4ZIppS7KQ

Media pack:

https://ultimate-games.com/press/Ships/

 

Blindy

Nietypowa platformówka 2D opierająca się na wyśrubowanych wyzwaniach. Decydującą rolę w rozgrywce pełni ciemność. Każdy poziom przynosi graczowi niemal pewną śmierć, a dotarcie do celu może wymagać licznych powtórzeń, dużej zręczności i dobrej pamięci.

Blindy to łącznie 60 unikalnych poziomów do ukończenia, dostępnych w 4 różnych trybach gry. Jak tłumaczy twórca, ta unikalna platformówka nie gwarantuje sprawiedliwości, ale zapewnia poważne wyzwania.

 

Blindy (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/blindy-switch/

Trailer Blindy:

https://youtu.be/a9L-ffGNH7Q

Media pack:

https://ultimate-games.com/press/Blindy/

 

The Mims Beginning

Strategiczna gra typu „god-like”, osadzona w baśniowo-futurystycznej stylistyce. Zadaniem gracza jest poprowadzenie tytułowych Mimsów w mistyczną podróż przez galaktykę. Rozgrywka wyróżnia się dużym stopniem rozbudowania – lista aktywności obejmuje np. tworzenie kolonii, badania technologiczne, hodowanie zwierząt, walkę z różnymi zagrożeniami i korzystanie z boskich mocy.

Twórcy ze studia Squatting Penguins przygotowali kilka różnych trybów gry oraz szerokie możliwości wpływania na losy Mimsów. W The Mims Beginning znaleźć można również m.in. system zróżnicowanych warunków pogodowych i klęsk żywiołowych, liczne sekrety czy też nawet mechanizm przewidywania przyszłości.

 

The Mims Beginning (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/the-mims-beginning-switch/

Trailer The Mims Beginning:

https://youtu.be/fj_xu2ci5fU

Media pack:

https://ultimate-games.com/press/the%20Mims%20Beginning/

Galeria


comments powered by Disqus