Potworny maraton horrorów w Cinema City!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 23-10-2019 06:35 ()


Już 31 października, podczas najważniejszej nocy strachu, Cinema City zaprasza na potworny maraton. Czy mrożące krew w żyłach filmy przerażą nawet największych fanów horrorów? Sprawdź sam! W czwartek od 20:00 zostaną wyświetlone 3 kinowe hity: „Lśnienie”, „Egzorcysta” oraz „Itsy Bitsy”. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/maraton-halloween-2019/3783s2r.

Pierwszym filmem w ramach maratonu będzie kultowy horror z lat 80. „Lśnienie”. Główny bohater, Jack Torrance, razem z rodziną przeprowadza się do górskiego hotelu Overlook, w którym podejmuje pracę stróża zimowego.  Spokój opuszczonego poza sezonem kurortu ma umożliwić mu skoncentrowanie się na twórczości literackiej. Wkrótce idylla zamienia się w koszmar, a złowroga atmosfera miejsca stopniowo popycha go w obłęd.

Drugim filmem podczas tej strasznej nocy będzie „Egzorcysta”. W tym horrorze 12-letnia dziewczynka zaczyna bawić się spirytystyczną tabliczką ouija i nawiązuje kontakt z bytem przedstawiającym się jako Kapitan Howdy. Wkrótce Regan przejawia objawy pełnego opętania przez diabła. Przerażona matka prosi o pomoc księdza oraz egzorcystę. W tym filmie widzowie zobaczą pojedynek z siłami ciemności.

Ostatnim filmem będzie „Itsy Bitsy” o przerażającym pająku-gigancie, który wraca z zaświatów, po tym jak do zaplątanego w nie zawsze widoczną, pajęczą sieć domu wprowadzają się nowi lokatorzy. Pielęgniarka, która wraz z dziećmi wprowadza się do przeklętej posesji opiekuje się schorowanym właścicielem ów domu. Główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się nie tylko z przerażającym pająkiem, ale również z rodzinnymi problemami.

Maraton halloween odbędzie się w czwartek 31 października w wybranych kinach Cinema City: w Warszawie (Arkadia, Białołęka, Galeria Mokotów, Sadyba, Promenada), Wrocławiu (Wroclavia), Krakowie (Bonarka) Toruniu (Plaza), Katowicach (Punkt 44), Zielonej Górze, Bielsku-Białej, Poznaniu (Plaza), Łodzi (Manufaktura), Bydgoszczy, Gliwicach, Częstochowie (Wolność), Lublinie (Felicity), Wałbrzychu, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Bytomiu, Starogardzie. Początek seansów o 20.00! Bilety na maraton kosztują 37 zł w Warszawie, a 35 zł w pozostałych kinach.

Masz ochotę na odrobinę strachu? Odwiedź sieć kin Cinema City już 31 października i wybierz się z przyjaciółmi na potworny maraton horrorów!


comments powered by Disqus