Konkurs „Aladyn - heros z Agrabahu”

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 04-10-2019 21:38 ()


Aladyn jest bohaterem własnej filmowej opowieści Disneya opartej na animacji tego studia sprzed lat. Tym razem można by rzec, że w jego otoczeniu pojawiły się znajome twarze i głosy z superbohaterskich uniwersów.
 
 
Jeśli chcecie mieć szansę poznać przygody dzielnego młodzieńca dzięki naszym nagrodom, pomóżcie mu zlokalizować dwie postaci - odpowiedzcie na 2 proste pytania:

1. Naomi Scott wcielająca się w księżniczkę Dżasminę zagrała też nastoletnią superbohaterkę w filmie sprzed kilku lat, opartym na popularnym serialu dla młodzieży z lat 90. Podaj pseudonim odgrywanej przez nią postaci oraz tytuł wspomnianego filmu.
 
2. Alan Tudyk użycza w tegorocznej wersji Aladyna głosu papudze Jago. W tym roku wcielił się on też w głównego złoczyńcę pewnego serialu o dysfunkcyjnej grupie superherosów z komiksów DC Comics. Podaj pseudonim tego czarnego charakteru oraz tytuł serialu, o którym mowa.
 
Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze Aladyna na DVD. Zostaną one rozlosowane wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyślą je na adres: motyl@paradoks.net.pl, podając imię, nazwisko, adres do korespondencji.
 

Konkurs trwa do 20 października 2019 r.

 

Nagrodę w konkursie ufundował dystrybutor Galapagos Films


comments powered by Disqus