Psychoza i odwet, czyli nowy sezon The Walking Dead już w poniedziałek!

Autor: Fox Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 03-10-2019 18:20 ()


Do 7 października, gdy na antenie FOX zadebiutuje dziesiąta odsłona kultowego serialu The Walking Dead, został niecały tydzień! Już teraz twórcy serialu i grający w nim aktorzy zdradzają, co czyha na widzów w najnowszym sezonie.

W najbliższy poniedziałek 7 października o godzinie 22:00 odbiorniki wszystkich tych, którzy niecierpliwie wyczekują dalszych losów Daryla i grupy Ocalałych, będą ustawione na kanał FOX. Dziesiąty sezon The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, fani zaczynają odliczanie, a ekipa stojąca za serialem podgrzewa emocje. W najnowszym filmie zaprezentowanym właśnie przez stację FOX wypowiadają się aktorzy: Norman Reedus (serialowy Daryl), Melissa McBride (Carol), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Ross Marquand (Aaron), Avi Nash (Siddiq) i Samantha Morton (Alfa) oraz producenci wykonawczy: Greg Nicotero, Joseph Incaprera Denise Huth.

– Motywem przewodnim tego sezonu jest strach. To, jak wygląda, i to, jak smakuje – zdradza Avi Nash wcielający się w Siddiqa.
 
W dziesiątym sezonie The Walking Dead  akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha  Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy. Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku… Co wydarzy się w 10. sezonie The Walking Dead? Kim są szpetacze? Dlaczego zachowują się w ten sposób? Co takiego Beta widzi w Alfie? Odpowiedzi na część z tych pytań poznamy już w poniedziałek 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.

comments powered by Disqus