Początki Jokera w Cinema City IMAX

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 26-09-2019 18:16 ()


Jesień to idealny moment na poznanie historii jednego z najsłynniejszych superprzestępców uniwersum DC. Już 4 października na ekranach Cinema City fani komiksów będą mogli zobaczyć film „Joker”, a oglądając seans w najnowocześniejszej technologii IMAX® zostaną przeniesieni wprost do miasta Gotham. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Po raz pierwszy widzowie będą mogli obejrzeć historię jednego z superprzestępców, który  cieszy się najgorszą sławą w Gotham City, i z którym wielokrotnie mierzył się Batman – Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale również opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście. Strudzony życiem komik popada w obłęd i ostatecznie, za sprawą kolegi z pracy, który podarowuje mężczyźnie rewolwer, staje się psychopatycznym mordercą.

Film o początkach kariery księcia zbrodni Gotham widzowie będą mogli obejrzeć, m.in. w najnowocześniejszej technologii IMAX®, przedstawiającej film ze zwiększoną jasnością i kontrastem obrazu. Intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym. Potężny laserowy dźwięk i efekty 3D, które wręcz „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D, natomiast w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław).


comments powered by Disqus