Panel dyskusyjny o grze Cyberpunk 2077 na 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

Autor: MFKIG Redaktor: Motyl

Dodane: 20-09-2019 17:27 ()


CD PROJEKT RED, we współpracy z EC1 Łódź oraz Stowarzyszeniem Twórców „CONTUR”, zaprasza uczestników na specjalny panel dyskusyjny traktujący o polskiej wersji językowej gry Cyberpunk 2077. W trakcie panelu ujawnione zostaną m.in. pierwsze szczegóły na temat obsady aktorskiej.

Panel odbędzie się 28 września w Łodzi, w Hali EXPO. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Wstęp na nie będą miały osoby posiadające ważny bilet uprawniający do udziału w pierwszym dniu tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Pełny program oraz szczegółowe informacje na temat festiwalu dostępne są na oficjalnej stronie imprezy.

O grze oraz pracy nad lokalizacją tytułu opowiedzą Adam Badowski (Game Director), Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer) oraz wybrani aktorzy, którzy użyczą głosu postaciom w polskiej wersji językowej Cyberpunk 2077. Nazwiska aktorów zostaną zaprezentowane po raz pierwszy właśnie w trakcie tego wydarzenia. Moderatorem panelu będzie Radek Nałęcz — redaktor naczelny Polsat Games i prowadzący w radiu MUZO.FM.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. W 2020 roku swoją premierę będzie miała również wersja gry na platformę Google Stadia. Więcej informacji na temat tytułu znajduje się na oficjalnej stronie, jak również na Facebooku i Twitterze.

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier to największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W 2018 roku festiwal odwiedziło ponad 20 tys. uczestników. W 2009 roku formuła festiwalu została poszerzona o strefę gier elektronicznych, na której odbywają się turnieje, prezentacje gier i sprzętu czy premiery nowych tytułów. Po raz kolejny festiwal stawia na wolne granie dla publiczności w takie gry, jak Fortnite, League of Legends, Gwint, Wiedźmin 3, Super Mario Maker2 oraz The Legend of Zelda: Link’s Awekening, a także gry retro i VR.Od wielu lat podczas Festiwalu spotykają się także miłośnicy gier planszowych, RPG, bitewnych i karcianych. Festiwal odbywa się w Łodzi od 1991 roku, a jego organizatorami są "EC1 Łódź - Miasto Kultury" w Łodzi oraz Stowarzyszenie Twórców „Contur”. Bilety w cenie od 10 do 40 zł można zakupić na stronie https://bilety.ec1lodz.pl lub bezpośrednio na miejscu w trakcie Festiwalu. Więcej na www.komiksfestiwal.com, www.facebook.com/festiwalkomiksu


comments powered by Disqus