Planszówki opanowują Spodek

Autor: Ludiversum Redaktor: Motyl

Dodane: 10-09-2019 21:26 ()


Z roku na rok gry planszowe zyskują na popularności. Co za tym idzie - pojawia się coraz więcej wydarzeń pozwalających się spotkać na wspólne granie. Już w najbliższy weekend 14-15 września odbędzie się 2. edycja PLANSZÓWEK W SPODKU - wydarzenia zapowiadającego się na największy na południu Polski festiwal gier.
 
Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy szukają ciekawej rozrywki i atrakcyjnego sposobu na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Wydarzenie skierowane jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych graczy. 
 
 
Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji – setki gier w wypożyczalni, pokazy nowości i zapowiedzi wydawniczych, turnieje i sesje RPG. 
 
Swój udział w festiwalu zapowiedziało aż 20 wydawnictw z całej Polski, które zaprezentują swoje największe przeboje, jak i zupełne nowości. Oprócz wydawców pojawią się także sklepy z ofertą dla największych fanów planszówek. Część wydawnictw przygotowała również specjalne promocje i wyprzedaże. W strefie prototypów będzie można poznać początkujących autorów i przetestować tytuły czekające na wydanie. Będzie można też nauczyć się grać w tradycyjne gry takie jak szachy, mahjong czy brydż. Na miłośników gier fabularnych czekać będzie kilkanaście sesji RPG do wyboru, zaś dla lubiących rywalizację przygotowano 8 turniejów z atrakcyjnymi nagrodami. Nie trzeba się martwić, że braknie miejsca - tym razem organizatorzy przygotowali się na jeszcze większą liczbę uczestników niż przed rokiem. Bilety będą do nabycia na miejscu przez cały czas trwania wydarzenia. 
 
Zapraszamy na 2 dni wspaniałej zabawy dla dorosłych i dzieci!
 
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: 
 
DATA FESTIWALU: 14-15 września 2019
 
GODZINY FESTIWALU:
Sobota 11.00-21.00
Niedziela 11.00-19.00
 
MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice
 
BILETY:
1-dniowe: normalny 15 zł / ulgowy 5 zł 
2-dniowe: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł
Dzieci do 6 lat: wstęp bezpłatny
Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.
 
Wraz z biletem można zakupić także pamiątkowe gadżety: kubek i torbę.
 
Bilety i gadżety do nabycia na miejscu przez cały czas trwania wydarzenia oraz w przedsprzedaży na Bilety24.pl 
 
Więcej informacji można znaleźć na profilu organizatora: http://www.facebook.com/ludiversum/ 
oraz na stronie internetowej: www.planszowkiwspodku.pl

comments powered by Disqus