Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 13-07-2007 19:07 ()


‘Gang Dzikich Wieprzy’

 

W życiu mężczyzny przychodzi taki czas, kiedy pragnie poczuć nieograniczoną wolność. Zwłaszcza, gdy ostatnimi czasy nic nie układa się tak jak powinno. Tak też stało się w przypadku czwórki przyjaciół w średnim wieku. Dosiadłszy swoich lśniących maszyn, postanowili wyruszyć w podróż, która ma odmienić ich życie.

Czas: 99 minut

 

 

‘Volkodav – Ostatni wojownik z rodu Szarych Psów’

 

Vokodav to Wenem, ostatni z rodu Szarych Psów. Będąc świadkiem wymordowania swoich bliskich poprzysiągł oprawcom zemstę. Zadanie to tylko pozornie wydaje się proste. Podczas swej podróży będzie musiał stawić czoło mrocznym siłom, których istnienia nawet nie podejrzewa, jednocześnie ochraniając piękną Elenę.

Czas: 136 minut

 

 

Premiery DVD

 

‘Wielkie Kino’

 

Jest to komediowa parodia popularnych produkcji filmowych. Zobaczyć można między innymi znane sceny z takich filmów jak: "Opowieści z Narnii", "Harry Potter", "Charlie i fabryka czekolady", "X-Men", "Borat", "Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka", "Kod da Vinci" i "Węże w samolocie".

Czas: 86 minut

 

‘Ryś’

 

Druga część kultowego polskiego filmu „Miś”. Tym razem Ryszard wpadnie w nie lada tarapaty. Zostanie posądzony o defraudacje całkiem sporej sumy pieniędzy, a ścigający go członkowie mafii nie bardzo uwierzą w pomyłkę. Dlatego też w krótkim czasie, musi on zdobyć niebagatelną sumę, liczoną w euro.

Czas: 143 minuty

 

‘Propozycja’

 

Western, którego akcja toczy się w XIX-wiecznej Australii. Kapitan Stanley zastawia pułapkę na panoszącą się w okolicy szajkę. Jego działania przynoszą połowiczny sukces, albowiem w jego ręce dostają się jedynie dwaj bracia – Charlie i Mike. Dlatego też, kapitan postanawia złożyć Charliemu propozycję – jeżeli w wyznaczonym czasie odnajdzie i zabije najstarszego z rodzeństwa i zarazem pomysłodawcę brutalnych napadów – Artura, jego ukochany młodszy brat Mike uniknie stryczka.

Czas: 100 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...