Kolejne niespodzianki z planu 10. sezonu The Walking Dead!

Autor: Fox Redaktor: Motyl

Dodane: 05-09-2019 18:04 ()


Z tygodnia na tydzień fani uniwersum zombie są coraz bliżej premiery 10. sezonu The Walking Dead, a to oznacza, że czas na kolejną ciekawostkę zza kulis świata żywych trupów! Tym razem FOX ujawnia wideo z Samanthą Morton w roli głównej. Aktorka pokazuje zaplecze kręcenia serialu i zapowiada, że tegoroczny sezon będzie ekscytujący, ale również przerażający!

Już w październiku nad światem zagoszczą czarne chmury (i nie będzie to oznaka pierwszych dni jesieni). Od 7 października niebezpieczeństwo stanie się codziennością, bo na kanale FOX pojawi się  10. sezon budzącego grozę serialowego klasyka – The Walking Dead!
Tym razem FOX przygotował wideo, w którym Samantha Morton, odtwórczyni roli Alfy, zapowiada najnowszy sezon serialu. Co ujawniła aktorka? Tego można dowiedzieć się w poniższym filmie:
 
 
W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.  
 
Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…
 
Co wydarzy się w 10 sezonie The Walking Dead? Tego będzie się można dowiedzieć już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.

comments powered by Disqus