Unikalny koncert zespołu Metallica w Cinema City już w październiku!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 03-09-2019 12:57 ()


Już 9 października w Cinema City odbędzie się unikalny pokaz koncertu zespołu Metallica w wersji symfonicznej. Podczas tego niezwykłego wydarzenia fani muzyki heavymetalowej będą mogli jeszcze raz usłyszeć najsłynniejsze utwory z płyty S&M, która została nagrana 20 lat temu razem z orkiestrą symfoniczną z San Francisco, tym razem w wersji kinowej. Bilety w sprzedaży od 14 sierpnia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Metallica to jeden z najpopularniejszych i najwybitniejszych zespołów heavymetalowych na całym świecie. Dla jego fanów oraz sympatyków muzyki rockowej Cinema City przygotowało niespodziankę! Po raz pierwszy po 20 latach Metallica razem z orkiestrą symfoniczną z San Francisco wracają ze swoim przełomowym koncertem i albumem S&M, który został nakręcony podczas dwóch wyprzedanych koncertów w Chase Centre w San Francisco. To muzyczne wydarzenie będzie można zobaczyć już od 9 października na ekranach kin Cinema City w całej Polsce. Zespół przygotował również dla fanów kilka niespodzianek, które zostały nagrane na potrzeby kinowego wydarzenia.

Zobacz i posłuchaj najsłynniejszych piosenek zespołu, jak „No Leaf Clover” i „Human” oraz innych utworów w zupełnie innej aranżacji w ciągu 2 i pół godzinnego wydarzenia. Koncert będzie można obejrzeć również w salach VIP we Wrocławiu i Krakowie, w których oprócz muzyki również otwarty bar, dostępne ulubione, orzeźwiające napoje, świeżo parzona kawa oraz typowe menu kinowych przekąsek, takich jak nachosy czy popcorn, będą prawdziwą ucztą dla zmysłów. Skórzane, elektrycznie regulowane fotele premium pozwolą cieszyć się muzycznym seansem w wygodnej, a nawet leżącej pozycji.Tego nie można przegapić! Bilety dostępne są od 14 sierpnia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.


comments powered by Disqus