Cisza przed burzą w świecie żywych trupów

Autor: FOX Redaktor: Motyl

Dodane: 02-09-2019 14:11 ()


FOX pokazuje nowe wideo promujące 10. sezon The Walking Dead! Fani The Walking Dead mogą przygotować się na prawdziwą petardę, ponieważ FOX przedstawia wideo promujące najnowszy sezon serialu! Już 7 października będzie można oglądać 10. sezon The Walking Dead tylko na kanale FOX! Co wydarzy się tej jesieni w uniwersum zombie?

Ciarki na plecach i szybkie tętno to zdecydowanie normalna reakcja na najnowszą niespodziankę kanału FOX zapowiadającą 10. sezon serialu The Walking Dead. Film nakreśla wydarzenia, które na ekranie będzie można oglądać już od 7 października i na które czekają fani mocnych wrażeń. Tym razem w materiale promocyjnym zobaczyć można przygotowania Ocalałych do walki z Alfą (Samantha Morton) i Szeptaczami. W głowach tkwi jeszcze wiele niedopowiedzeń, ale jedno jest pewne – to będzie wojna na śmierć i życie. Dosłownie.

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Co wydarzy się w 10. sezonie The Walking Dead? Tego będzie się można dowiedzieć już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.


comments powered by Disqus