Maraton SUPERBOHATERÓW! Po raz pierwszy w ScreenX!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 21-08-2019 23:01 ()


Rusza sprzedaż biletów na maraton filmowy w najbardziej innowacyjnej sali kinowej w Polsce! Zobacz starcie superbohaterów Marvela i DC Comics w przełomowej technologii SCREENX! Fani filmów: Aquaman, Spiderman: Daleko od domu, Kapitan Marvel i Czarnej Pantery, będą mogli raz jeszcze napawać się ich supermocami - tym razem jednak, aż na trzech ekranach! Maraton Superbohaterów w SCREENX to z pewnością wydarzenie, którego nie może przegapić prawdziwy kinomaniak, tym bardziej, że im więcej filmów zapragniesz zobaczyć, tym mniej zapłacisz za film! To się opłaca! Przyjdź do Cinema City w Galerii Mokotów 29 sierpnia, poczuj niespotykaną dotąd głębię filmów i włącz się do akcji razem z superbohaterami! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/static/pl/pl/screenx-maraton.

Heroiczne czyny, nietuzinkowe historie, dynamiczna akcja, rewelacyjne efekty specjalne i walka ze złem – tak w skrócie można opisać najbliższy maraton w Cinema City, w sali SCREENX. Tego wieczoru możesz obejrzeć aż cztery filmy: „Aquaman” „Spiderman: Daleko od domu”, „Kapitan Marvel’’ i ,,Czarna Pantera”. Taki repertuar doceni każdy fan komiksów i historii o superbohatetrach.

Bilety na wszystkie filmy kupisz ponadto w supercenach! Pytanie jest tylko jedno - ile filmów chcesz obejrzeć? Za pakiet 4 filmów zapłacisz 86,00 zł (21,50 zł za film), za pakiet 3 filmów – 72,00 zł  (24 zł za film), pakiet 2 filmów to 56,00 zł (28 zł za film), a 1 film to koszt 32 zł. Sam decydujesz ile płacisz i ile oglądasz!

Pamiętaj też, że tym razem swoich ulubionych superbohaterów możesz podziwiać w najnowszym formacie ScreenX, czyli pierwszej w Polsce technologii multiprojekcyjnej, która zapewnia widzom panoramiczne doznanie aż w 270 stopniach, rozciągając ekran na boczne ściany sali kinowej. Tak wyświetlany obraz pozwala widzowi jeszcze intensywniej wejść w świat superbohaterów! Tego nie można przegapić!

,,Aquaman’’ to przygodowy film akcji w podwodnym świecie Siedmiu Mórz. Historia opowiada  o legendarnym władcy - Królu Siedmiu Mórz. Jego misją, jest ochrona ludzkości i całego świata.

Na ekranie pojawi się również dobrze znany i kultowy wręcz ,,Spider-Man: Daleko od domu’’. Głównym bohaterem filmu jest Peter Parker, który tym razem przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje.

Jako trzeci pokazany zostanie film o superbohaterce - „Kapitan Marvel’’. Film przenosi widza w lata dziewięćdziesiąte. Widzowie obejrzą zapierającą dech w piersiach historię o kobiecie, która stanie się najpotężniejszą superbohaterką we wszechświecie.

Ostatnim filmem jest ,,Czarna Pantera. Książę T'Challa powraca do Wakandy, po tym, jak jego ojciec zostaje podstępnie zamordowany. Młody władca zostaje wystawiony na ciężką próbę, od której będzie zależał los jego ojczyzny i całego świata.

Maraton odbędzie się w czwartek 29 sierpnia w Cinema City Galeria Mokotów, które jest pierwszym kinem w Polsce z technologią ScreenX. Bilety do nabycia w kasach kin lub na stronie: www.cinema-city.pl/filmy/maraton-

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

 


comments powered by Disqus