„Adventure into Fear”, czyli telewizyjny Marvel nadciąga!

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 13-08-2019 20:40 ()


Kilka miesięcy temu ogłoszono, że Marvel TV współpracuje z serwisem streamingowym Hulu nad serialami z Ghost Riderem i Helstromem. Są to postacie, które kilkakrotnie krzyżowały ścieżki na stronach komiksów i tak również będzie w serialach Hulu.

W rozmowie z Deadline szef telewizyjnego Marvel, Jeph Loeb, ujawnił, że widowiska Ghost Rider i Helstrom są częścią przedsięwzięcia o nazwie Adventure into Fear. Koncept wydaje się zbliżony do tego, co zrobił Netflix ze swoimi bohaterami, zbierając ich w serialu Defenders. Podobna rzecz będzie się miała z serialami animowanymi na Hulu, Kaczor Howard, MODOK, Hit-Monkey, Tigra i Dazzler dostaną własne serie, a także spotkają się we wspólnym serialu The Offenders. Jak przyznał Loeb, Ghost Rider, w którego ponownie wcieli się Gabriel Luna, a także Helstrom to dopiero początek. W planach są kolejne postaci, które nie zostały na razie ujawnione. 

Adventure into Fear to tytuł serii Marvela, która doczekała się 31 zeszytów w latach 70. ubiegłego stulecia. Kilka z nich dotyczyło Man-Thing, więc można mieć nadzieję, że również ta postać zawita na Hulu. 


comments powered by Disqus