Polski survival horror Shadows 2: Perfidia wkrótce na Nintendo Switch

Autor: Mateusz Pietrzyk Redaktor: Motyl

Dodane: 03-08-2019 16:09 ()


Już 6 sierpnia br. na Nintendo Switch zadebiutuje survival horror – Shadows 2: Perfidia. Wcześniej ta gra indie została wydana na PC i zyskała bardzo dobre oceny graczy. Shadows 2: Perfidia oferuje m.in. wszechogarniającą atmosferę szaleństwa, wiele przerażających elementów oraz unikalny system zdrowia psychicznego. 

Wydawcą gry na Nintendo Switch jest Ultimate Games S.A. Datę premiery Shadows 2: Perfidia zaplanowano na 6 sierpnia 2019 r.

Shadows 2: Perfidia

Akcja survival horroru dzieje się w mrocznym i opustoszałym kompleksie biurowym, gdzie doszło do niepojętych wydarzeń. Twórcy Shadows 2: Perfidia postawili sobie za cel wywołanie obezwładniającego poczucia przerażenia, stworzenie dusznego klimatu oraz zjawisk prowadzących na skraj obłędu.

Rozgrywka nawiązuje dla klasycznych horrorów i obejmuje m.in. zróżnicowane zagadki oraz konfrontacje z potworami, które wymagają specjalnego podejścia oraz taktyki. W Shadows 2: Perfidia gracz może wcielić się w 2 różne postaci – każda z nich ma swoją własną ścieżkę i będzie musiała zmierzyć się z odmiennymi wyzwaniami.

Tytuł oferuje łącznie 18 poziomów i wyróżnia się także m.in. realistycznym udźwiękowieniem, elementami losowości oraz unikalnym systemem zdrowia psychicznego. Nie zabrakło też ukrytych przedmiotów, których znalezienie odblokuje dodatkową zawartość.

W marcu 2017 r. gra pojawiła się na PC i została bardzo dobrze przyjęta przez graczy – odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi obecnie 80 proc.

 

Shadows 2: Perfidia (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/shadows-2-perfidia-switch/

Trailer Shadows 2: Perfidia:

https://youtu.be/lUEUdn-QJA4

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Shadows 2: Perfidia

gatunek: survival horror, akcja, przygodowe, niezależne

producent: MrCiastku

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 2,5 GB

data premiery: 6.08.2019 r. (Nintendo Switch)

Galeria


comments powered by Disqus