FOX ujawnia kolejną ciekawostkę związaną z 10. sezonem The Walking Dead!

Autor: Fox Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 01-08-2019 22:06 ()


W ubiegłym tygodniu FOX poinformował o dołączeniu do obsady The Walking Dead nowej aktorki – Thory Birch. Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia, szczególnie u umarłych, dlatego ogłoszono kolejnego aktora, który dołączy do załogi serialu! Zastępy bohaterów walczących z zombiakami zasili Vergil, w którego wcieli się aktor Kevin Carroll. 10. sezon serialu będzie można oglądać już 7 października na kanale FOX, a kolejna ciekawostka już za tydzień!

Podczas panelu The Walking Dead odbywającego się na San Diego Comic Con ogłoszono, że do ekipy aktorskiej, oprócz Thory Birch, dołączy również Kevin Carroll. Aktor znany jest z takich serialowych hitów jak Pozostawieni, czy Snowfall. Carroll w nadchodzącym sezonie wcieli się w rolę Virgila – bardzo inteligentnego i zaradnego człowieka, który desperacko próbuje wrócić do domu i odnaleźć swoją rodzinę.
W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Czego jeszcze mogą spodziewać się bohaterowie? Jak potoczą się ich losy w walce o normalne, spokojne życie? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX, a kolejna ciekawostka na temat 10. sezonu zostanie ujawniona już w następnym tygodniu!


comments powered by Disqus