Planszówki w Spodku już we wrześniu

Autor: Ludiversum Redaktor: Motyl

Dodane: 01-08-2019 06:54 ()


Katowicka kawiarnia z grami planszowymi Ludiversum zaprasza na 2. edycję festiwalu gier Planszówki w Spodku.

Zeszłoroczny debiut Planszówek w Spodku zgromadził 13 wystawców oraz 2300 graczy z całego województwa śląskiego i nie tylko. Festiwal spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony uczestników i wiadomo już, że kolejna edycja odbędzie się wraz z nastaniem jesieni, w dniach 14-15 września.

Podobnie jak rok temu antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 500 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i grać - zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną!

Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło już 18 wystawców, a lista z pewnością nie jest jeszcze zamknięta.

Podczas wydarzenia będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów, wziąć udział w sesjach RPG pod okiem najlepszych mistrzów gry, czy powalczyć o nagrody w turniejach. Już teraz wiadomo, że odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w takie gry jak Sabotażysta, Kingdomino i Rummikub.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na profilu organizatora: http://www.facebook.com/ludiversum/ oraz w Facebookowym wydarzeniu: http://www.facebook.com/events/410343336474634/

DATA FESTIWALU: 14-15 września 2019

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 11.00-21.00
Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:
1-dniowe: normalny 15 zł / ulgowy 5 zł

2-dniowe: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł

Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny
Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

STRONA WWW: www.planszowkiwspodku.pl


comments powered by Disqus