10 sierpnia rodzinne granie na trawie - Książnica Kopernikańska w Toruniu

Autor: Książnica Kopernikańska w Toruniu Redaktor: Motyl

Dodane: 22-07-2019 15:35 ()


sobotę, 10 sierpnia, zapraszamy do ogrodu Książnicy Kopernikańskiej. Tutaj od godz. 11 do 15 gramy w planszówki - na trawie. Do Waszej dyspozycji oddamy kilkadziesiąt gier planszowych (w tym kilkanaście nowych). Wśród nich będą takie hity jak: AbaloneCarcassonneCatan, DixitDolina kupców 2DomekEksplodujące kotkiIcecoolKwiatkiNeuroshima Hex 3.0Niezłe ziółkaPędzące ślimakiPotwory w TokioQwirkleSplendorTajniacyTimeline: PolskaWsiąść do pociągu: EuropaZamki BurgundiiŁap prosiakaMage warsAkademiaKto to zrobił?PatchworkMarco PoloDominion.

 

Na miejscu doradzimy, w co zagrać, wyjaśnimy zasady, omówimy strategie i (na życzenie) pomożemy w grze. W programie plenerowego spotkania z planszówkami jest również turniej w grę Lato z Komarami. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Do udziału zapraszamy całe rodziny (mamy dla Was koce). 

Rodzinne granie na trawie organizujemy we współpracy z Krainą Planszówek wydawnictwa Egmont. Uwaga: w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do czytelni Książnicy Kopernikańskiej.


comments powered by Disqus