Powrót na ekrany kin ostatniej części „Avengers: Koniec gry” z dodatkowymi scenami w Cinema City!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 10-07-2019 16:14 ()


Już od 12 lipca na fanów komiksów Marvela w Cinema City czeka niespodzianka – ostatnia szansa na obejrzenie finałowej części „Avengers: koniec gry” z bonusowymi scenami! Co przygotowali producenci świata Marvela na specjalny pokaz? Nie czekaj i leć do kina! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Po sukcesie ostatniej części słynnych Avengers twórcy filmu postanowili zrobić niespodziankę fanom komiksów Marvela i ponownie pokazać na ekranach kin „Avengers: Koniec gry” z dodatkowymi, nigdy niewyświetlanymi scenami oraz zakulisowymi dodatkami.

Podczas specjalnego pokazu publiczność może liczyć na nową scenę z silnym Hulkiem, a także na ciekawostki promocyjne związane z najnowszym filmem „Spider-Man: Daleko od domu”. Ponadto film wzbogacony został o hołd dla zmarłego Stana Lee – wybitnego scenarzysty i producenta wielu najpopularniejszych postaci Marvela. Mężczyzna wielokrotnie pojawiał się w epizodycznych rolach w niemal każdym filmie począwszy od „Iron Mana”. Podczas pokazu kinomani będą mogli zobaczyć zakulisowe sceny z Lee, a także komentarze reżyserów filmów Marvela, w tym Jona Favreau i Jamesa Gunna.

Już od 12 do 17 lipca przyjdź do Cinema City i zobacz rozszerzoną wersję filmu oraz przeżyj przygodę superbohaterów ponownie, ale tym razem od początku do końca, bez żadnych pominiętych scen!


comments powered by Disqus