Czy naprawdę wiesz, jak budować zamki z piasku?

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 01-07-2019 20:05 ()


Wydawać by się mogło, że to nic takiego, ot, łopatka w dłoń i zamek gotowy. A jednak!Piaskowa architektura to sztuka! Tu potrzeba finezji i fantazji, wyobraźni i rozmachu! Im ciekawsze kształty ma nasz zamek, tym lepiej. Zresztą, co tam jeden zameczek, czy nie lepiej od razu postawić kilka?

Wtajemniczeni w arkana plażowego budownictwa wiedzą też, że istotną rolę we wznoszeniu zamków mają krab, mewa i wiaderko. Nie od dziś przecież wiadomo, że kraby niszczą wiaderka, mewa może porwać kraba, a wiaderko może przykryć mewę. ;)

Budowanie zamków to niemal dyscyplina sportowa. Kto chce zostać mistrzem plażowej architektury, ten niechaj zacznie ćwiczyć już dziś! Najlepiej z grą "Zamki z piasku", które sprawdzają się i na plażowym kocu, i w domowym (chłodnym!) zaciszu. Kto wie, zapewne nawet twórcy piramid zaczynali od wznoszenia zamków z piasku. :)


Do dzieła!

"Zamki z piasku" to rodzinna gra pełna słońca nie tylko na plażę. Wciel się w plażowiczów budujących zamki z piasku. Zdobywaj bonusy za ukończone zamki, atakuj przeciwników i podbieraj im części zamków. Uważaj, gdy przyjdzie wielka fala, to zmyje zamki z plaży i zakończy zabawę!

Główne atuty gry:


- Urocze i przyciągające uwagę ilustracje Natalii i Bartłomieja Kordowskich.
- Ciekawa wariacja na temat tzw. negatywnej interakcji.
- Zawiera tryb dla jednego gracza;

Zawartość pudełka:

- 132 karty kwadratowe,

- instrukcja

 

Informacje o grze:

Wiek: 6+

Liczba graczy: 1-5

Czas rozgrywki: 30 minut

Wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków


comments powered by Disqus