Sinister Six, Gwen Stacy, Kapitan Brytania - oficjalnie o plotkach krążących wokół Spider-Mana

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 29-06-2019 10:04 ()


Tuż przed premierą Spider-Mana: Daleko od domu reżyser Jon Watts postanowił oczyścić nieco atmosferę z niektórych plotek o Spider-Manie.

Po pierwsze, słyszeliśmy kilka plotek dotyczących możliwej formacji lub przynajmniej doprowadzenia do powstania Sinister Six. Mamy złe wieści, fani grupy złoczyńców muszą poczekać trochę dłużej. Podczas ostatniego wywiadu Jon Watts ujawnił, że nie była ona nawet dyskutowana przy tym filmie. Daleko od domu nie jest najlepszym momentem na prezentację tej grupy przestępców. Przechodząc dalej, pojawiła się plotka, która sięga wstecz do rzekomej taśmy, która wyciekła do sieci, z przesłuchania z grudnia 2017 r., a która miała przedstawić Gwen Stacy. Nic takiego się nie wydarzy, a ponadto Jon Watts stwierdził, że nie ma pojęcia, co to za taśma. Nic więcej nie powiedział w tej kwestii. 
 
Wreszcie, słyszeliśmy trochę plotek, że Kapitan Brytania prawdopodobnie pojawi się w najnowszym solowym filmie o Spider-Manie. Jon Watts przyznał, że dyskutowali o takiej możliwości, ale nie potrafili wymyślić sposobu, by w naturalny sposób wprowadzić Briana Braddocka. 

 


comments powered by Disqus