Nowości Wydawnictwa FoxGames: Narabi i Klub Detektywów

Autor: FoxGames Redaktor: Motyl

Dodane: 26-06-2019 17:32 ()


Z przyjemnością informujemy o premierach najnowszych gier planszowych od FoxGames!Narabi wciągnie was już od pierwszej partii!

Na stole leżą ułożone w okrąg karty z kamieniami, które mają numery od 0 do 9. W swoim ruchu gracz wybiera jedną ze swoich kart i stosując się do akcji podanej na rewersie, zamienia ją z kartą innego gracza. Wszyscy wykonują swoje ruchy do momentu, aż liczby zostaną ułożone w kolejności od najmniejszej do największej.

Dotrzyjcie do wspólnego celu w jak najmniejszej liczbie ruchów. Aby odnieść sukces, musicie połączyć swoje siły, bo w tej grze liczy się praca zespołowa, pamięć oraz taktyka!

Wiek graczy: 10+ lat
Cena detaliczna: 39,99 zł


Klub Detektywów to gra, która spodoba się wszystkim miłośnikom imprezówek i pięknych ilustracji. Dużo interakcji między graczami i ogromna dawka śmiechu gwarantowane!

Wykaż się zmysłem prawdziwego detektywa i dołącz do legendarnego klubu. Przeanalizuj wszystkie dowody, przesłuchaj świadków i postaraj się wskazać, kto w grupie mija się z prawdą. Tylko najbardziej spostrzegawczy i najsprytniejszy odniesie sukces i osiągnie zwycięstwo!

W „Klubie detektywów“ każdy zagrywa pięknie zilustrowane karty, które muszą pasować do zadanego tematu… o którym agent nic nie wie. Dlatego musi obserwować karty pozostałych graczy, wtopić się w otoczenie i nie dać się złapać polującym na niego detektywom!

Wiek graczy: 8+
Cena detaliczna: 129,99 zł


comments powered by Disqus