Wyciekły szczegóły fabuły „Wonder Woman 1984”

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 18-06-2019 19:59 ()


W sieci pojawiły się szczegóły fabuły drugiej części Wonder Woman. Poniżej możecie się natknąć na potencjalne spoilery, toteż przestrzegamy przed sieciowymi plotkami, jeśli ktoś chce być zaskoczony w kinie. Wiedzieliśmy już, że akcja filmu będzie się odbywać podczas zimnej wojny. Diana Prince będzie polowała na „nikczemnego rosyjskiego szpiega”. Amazonka będzie znaną superbohaterką, więc jej utajnione pochodzenie w rozgrywającym się później Batman v Superman: Świt sprawiedliwości straci nieco sens. 


 
Co do postaci, to w obrazie zobaczymy Maxwella Lorda. Wcieli się w niego Pedro Pascala. Chociaż Warner Bros. oficjalnie nie potwierdziło tej kreacji, to jest ona pewna. Maxwell Lord będzie miał inne umiejętności niż w komiksie, a mianowicie będzie miał możliwość spełnienia życzeń. Będą one miały jednak swoją cenę. Będzie powiązany z innymi ważnymi postaciami. Steve'em Trevorem i Cheetah. Barbara Minerva uwielbia Wonder Woman i chce się do niej upodobnić. Spotyka Lorda, a on spełnia jej życzenie, zamieniając ją w  Cheetah. Niestety jej zwierzęca strona staje się zbyt trudna do okiełznania, zmieniając kobietę w złoczyńcę. Tymczasem Trevor zostanie przywrócony do życia przez Lorda. Nie jest jasne, czyje to będzie życzenie, ale Maxwell Lord z jakiegoś powodu przeniesie swoją duszę do ciała Trevora. Brzmi to trochę dziwnie. 

Na razie należy to uznać za plotki, dopóki nie zostanie to potwierdzone przez reżyserkę Patty Jenkins lub studio. Ale jeśli nawet połowa z tego jest prawdą, to czeka nas jazda bez trzymanki. Jenkins wcześniej ujawniła, że pełna kampania marketingowa rozpocznie się w grudniu, a Warner Bros. pominie prezentację w Hali H podczas Comic-Conu w San Diego w tym roku. Wonder Woman 1984 trafi na ekrany kin 5 czerwca 2020 roku. 


comments powered by Disqus