Tools Up! Nowa, super gra co-op!

Autor: Katarzyna Lisiecka Redaktor: Motyl

Dodane: 04-06-2019 16:01 ()


All in! Games wraz z The Knights of Unity z dumą ogłaszają, że Tools Up! będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC już w tym roku!

Sprawdź trailer Tools Up! 

W grze co-op Tools Up! maksymalnie czterech graczy będzie musiało wyremontować kilka mieszkań zgodnie z zaleceniami ich właścicieli. Informacje o tym jak to zrobić  znajdziemy w pozostawionych przez nich planach. Ekipa remontowa nie ma zbyt wiele czasu, więc do pracy trzeba zabrać się od razu po rozpoczęciu rozgrywki. Będziemy: montować (bądź wyważać) drzwi, stawiać (bądź burzyć) ściany, a także rzucać workami z cementem, narzędziami i ...współpracownikami. Na koniec jak na każdą szanującą się ekipę przystało - należy po sobie posprzątać.

Tools Up! to zabawna, kanapowa gra typu co-op dla wszystkich. To gra w którą możesz grać ze swoimi dziećmi, a nawet dziadkami.

 

Najważniejsze cechy gry:

Cztery postaci (to tylko na początek!), a jest ich o wiele więcej w dalszej rozgrywce.

Sam możesz wybrać co chcesz robić - nie popsujesz zabawy innym.

Tylko osoba która ma plan, może zmienić kąty kamery. Użyj go dla dobra.... LUB DLA ZŁA!

Utrudniaj pracę innym, rzucając w nich przedmiotami (możesz to robić również z innego pokoju)!

Zagraj ze znajomymi na czas w trybie Party i sprawdź, kto z was będzie najlepszą ekipą remontową.

Oczekujesz lodu, ognia lub szczeniąt? Nie? Cóż, powinieneś! W Tools Up! poziomy i środowiska są bardzo bogate i zróżnicowane więc... spodziewaj się niespodziewanego!Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam: https://store.steampowered.com/app/1004490/Tools_Up/ 

The Knights of Unity

The Knights of Unity to studio developerskie założone w 2015 roku we Wrocławiu. Zespół stworzył ponad 80 tytułów dla firm takich jak: Team17, Interplay i Daedalic. W 2018 r. The Knights of Unity wypuściło swoją własną grę, Scythe: Digital Edition, która jest adaptacją znanej gry planszowej.

All in! Games

All in! Games to studio zajmujące się wydawaniem oraz produkcją gier wideo z siedzibą w Krakowie. Założony w 2018 roku zespół zebrał 10 mln EUR na produkcję i marketing. Studio podpisało umowy wydawnicze dla 16 gier, w tym tytułów takich jak: Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption) ), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).


comments powered by Disqus