Hexologic dostępny w przedsprzedaży na Xbox One!

Autor: MythicOwl Redaktor: Motyl

Dodane: 04-06-2019 13:37 ()


Po udanych premierach na urządzeniach mobilnych, komputerach PC i Nintendo Switch, relaksująca gra logiczna Hexologic zmierza na Xbox One, wprowadzając nowy, wyczekiwany tryb gry!

 
Hexologic to kreatywna, niezależna językowo gra logiczna, oparta na heksagonalnych polach i liczbach. Cechuje ją artystyczna i relaksująca oprawa, a także angażujące zagadki, które z biegiem czasu stają się bardziej wymagające, stanowiąc wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych fanów gatunku.
 
Premiera na Xbox One to kolejny etap w rozwoju łamigłówki autorstwa MythicOwl. Wprowadza długo wyczekiwany przez graczy tryb losowy, w którym serwowane są automatycznie generowane poziomy, znacząco wydłużające rozgrywkę. Gracze PC już mogą cieszyć się podobną funkcjonalnością dzięki wsparciu Steam Workshop, w którym to społeczność gry sama tworzy poziomy i udostępnia je innym. Teraz nową zawartością mogą cieszyć się także fani amerykańskiej konsoli.
 
Tryb losowy to nie koniec nowości. Konsola Xbox One X otrzyma pełne wsparcie natywnej rozdzielczości 4K, które poprawi wrażenia z gry na dużych ekranach, wspierających tę technologię.
Hexologic zadebiutował na urządzeniach mobilnych i komputerach PC rok temu, odnosząc duży sukces. Zgarnął wiele prestiżowych nagród - ostatnio wygrywając w kategorii ‘Najlepsza Polska Gra Mobilna 2018’podczas gali Digital Dragons w Krakowie. Popularny puzzler warszawskiego studia jest także finalistą międzynarodowego konkursu Google Indie Showcase, którego zwycięzcę poznamy już 25 czerwca na gali w Londynie.
 
W HEXOLOGIC ODKRYJESZ:
• Przyjazny samouczek skierowany do początkujących graczy
• 6 odmiennych światów
• Ponad 110 pięknych poziomów
• Dobrze zbalansowane łamigłówki
• Relaksującą, uspokajającą umysł atmosferę
• Klimatyczną ścieżkę dźwiękową podkreślającą nastrój gry
• Nowy tryb z losowo generowanymi poziomami
• Pełne wsparcie rozdzielczości 4K na Xbox One X


NOTKA: Grę można już pobrać na dysk, jednak grywalna będzie dopiero w momencie premiery 06/14/2019. Cena to 22.99 zł.

comments powered by Disqus