Premiery w czerwcu na FOX

Autor: Fox Redaktor: Motyl

Dodane: 09-05-2019 17:04 ()


Na czerwiec FOX przygotował dwie super gorące premiery, które już niebawem zagoszczą na antenie stacji. Pierwsza z nich to premiera trzeciego, finałowego sezonu serialu Legion. Druga to jeden z największych wyciskaczy łez w historii telewizji, czyli Tacy jesteśmy, który pojawi się również z trzecim sezonem. Oprócz tego widzów czeka filmowy długi weekend czerwcowy, podczas którego będzie można obejrzeć takie pozycje jak: HellboyGladiatorRobin Hood, czy Egzorcysta: Początek.

LEGION, sezon 3
Legion, season 3
(8 odcinków po 60 minut)
 
 
@2019 FX Productions. All Rights Reserved.
PREMIERA: CZWARTEK 27 CZERWCA O GODZ. 23:00 
Emisja czwartki o 23:00 
TYLKO NA FOX!
 
„Surrealistyczne szaleństwo, psychodeliczna narracja, czy dające odlotowego kopa efekty wizualne” to tylko niektóre opinie o serialu, jakie krążą wśród krytyków.
W finałowym odcinku drugiego sezonu poznaliśmy Davida (Dan Stevens) od mrocznej strony. Zobaczyliśmy jak bardzo zbliża się do swojego komiksowego pierwowzoru, stając się powoli złym bohaterem. Czym zaskoczy fanów najnowsza, trzecia i finałowa odsłona pokręconej opowieści o Davidzie Hallerze?
Na początku 3. sezonu bohater znajdzie się w komunie hipisów, w której będzie odgrywał rolę guru, który żywi się pozytywną energią swoich podwładnych. Właśnie tam poznaje innego mutanta - Switch (Lauren Tsai) mającą umiejętność podróżowania w czasie, której akurat nasz bohater potrzebował, aby zrealizować swój tajemny plan. David udał się do miejsca, aby uzyskać pewne odpowiedzi. Jest adoptowanym chłopcem, który musi wiedzieć, kim naprawdę jest – mówił w wywiadach producent Noah Hawley. Bohater będzie starał się też odkryć, dlaczego staliśmy się tak źli przy okazji spotykając po drodze swoich rodziców – Charlesa Xaviera (Harry Lloyd) oraz Gabrielle (Stephanie Corneliussen).
Noah Hawley w jednym z wywiadów powiedział dlaczego postanowił zakończyć serial po 3 sezonach:

Zakończenia nadają historiom sens. Wyobrażałem sobie Legion jako zamkniętą opowieść rozpisaną na trzy akty. Jest to cykl związany z chorobą psychiczną. Kiedy poznajemy Davida, jest on na samym dnie. Potem spotyka Syd, odzyskuje równowagę i przez pewien czas wszystko jest w porządku. Przestaje brać leki i tak zaczyna się jego zjazd w chaos. Czy jest w stanie wrócić czy też jest stracony na zawsze. Na to pytanie chcemy odpowiedzieć.
W obsadzie drugiego sezonu zagrają: Dan Stevens jako David Haller, Rachel Kellerjako Syd, Aubrey Plaza jako Lenny, Bill Irwin jako Cary, Jermie Harris jako Ptonomy, Harry Lloyd jako Charles Xavier.
Premiera 3. sezonu serialu Legion odbędzie się już w czwartek 27 czerwca o godz. 23:00 tylko na FOX!
 
 
TACY JESTEŚMY, sezon 3
This Is Us, season 3
(18 odcinków po 60 minut)
 
 
PREMIERA: ŚRODA 26 CZERWCA O GODZ. 23:00 
Emisja środy o 23:00 
TYLKO NA FOX!
 
Serial Tacy jesteśmy przedstawia losy rodziny Pearsonów na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Od Jacka i Rebekki, jako młodych rodziców w 1980 roku, do ich dojrzałych już dzieci Kate, Kevina i Randalla, we współczesnych czasach. Realistyczna forma serialu oraz jego uniwersalność to dwa elementy, które zaskarbiły sobie tak ogromną ilość fanów na całym świecie. Każdy widz może odnaleźć tam pierwiastek swojego życia.
 
Nasz serialowy świat rozszerzy się w trzecim sezonie w naprawdę interesujący sposób. – tłumaczył w wywiadzie Dan Fogelman, twórca serialu. Zaczęliśmy ten sezon w bardzo ambitny sposób. Mieliśmy dobry plan i wyznaczony cel. Wiemy dokąd zmierzamy i co dalej chcemy robić. Jestem bardzo podekscytowany tym wszystkim!
W najnowszym sezonie widz będzie mógł przekonać się, że życie w rodzinie Pearsonów nigdy nie zwalnia, a los bywa niestety bardzo niesprawiedliwy. W pierwszym odcinku poznamy historię, która wydarzyła się pewnej nocy, gdy Jack spotykał Rebeccę. Mając przy sobie jedynie dziewięć dolarów, postanawia zabrać ją na zabawę karnawałową. W momencie, gdy zaczyna padać deszcz, Jack przyznaje się, że nie stać go nawet na parasol, a jego życie jest niestabilne od czasu powrotu do domu ze służby w Wietnamie. Rebecca nie jest zadowolona z ich randki i wylicza Jackowi wszystkie wady i niedociągnięcia spotkania, jednak z powodu „sposobu, w jaki na nią patrzy”, całuje go i zgadza się na kolejną randkę. 
We współczesnych czasach Deja (adoptowana córka Randalla) konfrontuje się ze swoim biologicznym ojcem i pozwala Randallowi i jego żonie Beth rozpocząć proces adopcji. Żeby tego było mało, Kevin i Zoe (kuzynka Beth) lądują razem w łóżku. Beth ma jednak pretensje do Zoe i twierdzi, że ta wykorzystuje mężczyzn i krzywdzi tym samym Kevina. Oprócz tego, Kate będzie musiała zmierzyć się z negatywną decyzją dr. Jaspera, specjalisty ds. płodności, który odrzuca ją jako pacjentkę ze względu na czynniki ryzyka. Mimo wszystko  jej przypadek porusza go na tyle, że ponownie rozważa swoją decyzję, w rezultacie czego Kate i jej mąż Toby kontynuują leczenie, pomimo jedynie 10% szans na powodzenie. Toby wyrzuca leki antydepresyjne, które obniżają jego płodność. Gdy wszystko zdaje się w miarę układać, Pearsonowie będą musieli zmierzyć się z życiem, które swoją niesprawiedliwością uderzy ich prosto w twarz…
Widzowie na pewno będą bardzo zadowoleni. Wszystko w tym serialu jest tak bardzo prawdziwe, a każdy wątek jest powiązany z kolejnym. Od początku mieliśmy plan na tę historię i teraz konsekwentnie go realizujemy. - opowiedziała w jednym z wywiadów odtwórczyni roli Rebekki – Mandy Moore. 
 
Jak rodzina Pearsonów poradzi sobie z nadchodzącymi problemami? Będzie można się tego dowiedzieć już w środę 26 czerwca o godz. 23:00 na kanale FOX!

NOWE FILMY NA FOX

HELLBOY
CZWARTEK 20 CZERWCA O GODZ. 20:35
SOBOTA 22 CZERWCA O GODZ.17:45

FILMOWY DŁUGI WEEKEND NA FOX

CZWARTEK 20 CZERWCA
PARK JURAJSKI O GODZ. 15:30
ŚCIGANY O GODZ. 18:00
HELLBOY O GODZ. 20:35
GLADIATOR O GODZ. 23:00

PIĄTEK 21 CZERWCA
GREEN LANTERN O GODZ. 16:10
PARK JURAJSKI O GODZ. 18:30
GNIEW TYTANÓW O GODZ. 20:35
ŚCIGANY O GODZ. 23:00
HELIKOPTER W OGNIU O GODZ. 01:35

SOBOTA 22 CZERWCA
ZAGINIONY ŚWIAT: JURRASIC PARK O GODZ. 15:15
HELLBOY O GODZ. 17:45
KRZYK O GODZ. 20:10
KRZYK 2 O GODZ. 22:25
KRZYK 3 O GODZ. 00:50

NIEDZIELA 23 CZERWCA
PARK JURAJSKI 3 O GODZ. 16:15
GNIEW TYTANÓW O GODZ. 18:10
ROBIN HOOD O GODZ. 21:05
EGZORCYSTA: POCZĄTEK O GODZ. 23:50

comments powered by Disqus