Plotki, ploteczki, przecieki - MCU do 2022 r.

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 06-05-2019 21:20 ()


Niespełna dwa miesiąca zostały do premiery 23. filmu MCU, czyli Spider-Mana: Daleko od domu. Później Marvel Studios czeka kolejny plan trzyletni, który pierwotnie zawierał 9 filmów, ale po zamieszaniu z James Gunnem, jeden został opóźniony. Nieoficjalnie mówi się, że prace nad Strażnikami Galaktyki vol. 3 mogłyby rozpocząć się już w 2020 r., ale nie powinniśmy spodziewać się premiery wcześniej niż w 2022 r., gdyż na 2021 r. planowana jest premiera Suicide Squad Jamesa Gunna. Jednak może się jeszcze wiele zmienić. Zatem co mamy na rozkładzie:

2020 r.

Dwa filmy z premierami 1 maja i 6 listopada. Nieoficjalnie pierwszy termin zarezerwowany jest dla Czarnej Wdowy, a drugi dla The Eternals. 

 

2021 r. 

Na razie plan obejmuje trzy premiery - 12 lutego, 7 maja oraz 5 listopada. Okres Walentynek to dobry czas na powrót Czarnej Pantery, a listopad to miesiąc Doktora Strange'a. Co zatem w maju? Oglądając zakończenie Endgame, można odnieść wrażenie, że maj to dobry okres dla Thora albo... Asgardian of the Galaxy

 

2022 r. 

Trzy premiery, które odbędą się 18 lutego, 6 maja oraz 29 lipca. Na początku roku może przybyć Shang-Chi, w maju trzecia część przygód Strażników Galaktyki, a w lipcu Ant-Man 3.

Jako że Marvel ma plany do 2025 r. kolejnymi produkcjami MCU powinny być Nova, Ms. Marvel, Blade, a także Kapitan Marvel i kolejny drużynowy film z bohaterami Marvela. Z kolei 2025 r. to dobry termin na powrót do Domu Pomysłów X-Men i Fantastycznej Czwórki akurat 25 lat po premierze filmu Bryana Singera i 20 lat po premierze obrazu Tima Story. To dobra okazja, aby bohaterowie MCU poznali kolejne kosmiczne zagrożenie.   


comments powered by Disqus