Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 06-07-2007 16:21 ()


Szklana Pułapka 4.0

 

Szybka akcja, cięty język, doskonały humor, to atuty tej produkcji. Nasz dobry, stary znajomy John McClane, przypadkiem pojawia się w nieodpowiednim miejscu i czasie – nieodpowiednim rzecz jasna dla terrorystów, którzy akurat też się tam zjawiają. Co gorsza, można mocno powątpiewać w ich instynkt samozachowawczy, gdyż jako zakładniczkę biorą… córkę Johna McClane. To posunięcie spowoduje, iż szanse powodzenia ich akcji oscylować zaczynają w okolicach zera. Posiadając taką motywację McClane, stając na straży prawa i porządku publicznego, dokona niemożliwego. Gorąco polecam.

 

Czas: 130 minut

 

 

‘George Michael: Inna historia'

 

Pozycja biograficzna, mocno muzyczna. Film opowiada historię Georga Michaela, od jego początków z zespołem ‘Wham!’ aż do solowych sukcesów. Fragmenty koncertów, teledysków i archiwalne wypowiedzi piosenkarza stanowią integralną część fabuły. Dodatkowym atutem filmu są wypowiedzi Georga Michaela, który opowiada nie tylko o swoich wzlotach i upadkach, ale również mniej lub bardziej szokujących przeżyciach – jak chociażby pamiętne aresztowanie w Los Angeles i życiu osobistym.

Czas: 100 minut

 

 

‘Aaltra’  

 

Specyficzna komedia, pełna czarnego humoru. Film opowiada perypetie dwóch mężczyzn, którzy ulegają wypadkowi i trafiają na wózki inwalidzkie. Całość jest produkcją czarno białą, skierowaną raczej do wąskiego grona odbiorców.

Czas: 90 minut

 

 

Premiery DVD

 

 

‘DreamGirls’

 

Akcja filmu toczy się w latach 60. Trzy czarnoskóre przyjaciółki zakładają zespół i wyruszają na konkurs talentów do Nowego Yorku. Choć nie wygrywają, jednak sukces wydaje się być w zasięgu ręki dzięki pewnemu łowcę talentów, który dostrzega w nich przyszłe gwiazdy.

Czas: 131 minut

 

 

‘Gang z boiska’

 

Historia trudnej młodzieży osadzonej w domu poprawczym. Zagubieni młodzi ludzie odnajdują sens i chęć życia, jak również poczucie własnej wartości w czasie zajęć futbolowych organizowanych przez ich kuratora. W jednej z głównych ról wystąpił znany z WWF i „Króla Skorpiona” - The Rock.

Czas: 120 minut

 

 

‘As w rękawie’

 

Gdy popularny komik zdecydował się na zeznawanie w procesie przeciwko mafii, przydzielono mu do ochrony agenta federalnego. Ku rozpaczy agenta, świadek koronny postanowił. postanowił po raz ostatni oddać się swojemu nałogowi. Jednak adrenalina, która powodowała jego uzależnienie od hazardu okazała się niczym w porównaniu z piekłem, które rozpętało się gdy mafia trafnie przewidziała to posunięcie. Rozpoczyna się zabawa w kotka i myszkę.

Czas: 108 minut

 

 

‘Panika’

 

Haker komputerowy o ‘nieco’ psychopatycznych skłonnościach postanowił zagrać w dość nowatorską grę. Włamał się do systemu kierującego lecącego samolotu i przejął nad nim kontrolę. Drugi etap "gry" okazał się trudniejszy - sterując joystickiem "gracz" miał rozbić samolot o elektrownię, nie przewidział jednak czynników zewnętrznych. Coś uparcie chce popsuć jego "zabawę”. Czy szczęście będzie mu sprzyjać ?? Czy może będzie po stronie pasażerów porwanego samolotu.

Czas: 87 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...