Bond wraca na Jamajkę. Poznaliśmy zarys fabuły nowego filmu z 007

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 25-04-2019 16:02 ()


25. film o przygodach tajnego agenta Jamesa Bonda trafi do kin 8 kwietnia 2020 r. Na razie nie ujawniono tytułu, ale podano główną część obsady i zarys fabuły. 

Bond opuścił aktywną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój jest krótkotrwały, gdy pojawia się stary przyjaciel Felix Leiter z CIA, prosząc go o pomoc. Misja ratowania porwanego naukowca okazuje się znacznie bardziej zdradliwa niż się spodziewano, prowadząc Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną broń bazującą na nowej technologii.

Potwierdzeni członkowie obsady powracający do filmu to: Daniel Craig jako James Bond 007, Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux (Spectre), Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako A, Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. Nowi członkowie obsady to: Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Armas, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

Cary Joji Fukunaga stanie za kamerą, a za scenariusz odpowiadają Neal Purvis i Robert Wade, Scott Z. Burns,Cary Joji Fukunaga i Phoebe Waller-Bridge. Produkcja 007 będzie miała siedzibę w Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii oraz w Londynie, Włoszech, Jamajce i Norwegii.


comments powered by Disqus