„Uncanny X-Force” tom 4: „Ostateczna Egzekucja” - zapowiedź

Autor: Mucha Comics Redaktor: Motyl

Dodane: 19-04-2019 21:57 ()


Już 30 kwietnia do sprzedaży trafi ostatni tom Uncanny X-Force. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej publikacji. 

 

Tom 4
Scenariusz: Rick Remender
Rysunki: Mike McKone, Julian Totino Tedesco, Phil Noto, David Williams, Jerome Opeña
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Wydawnictwo: Mucha Comics 
Liczba stron: 264
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-65938-40-4
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 89,00 zł
Premiera: 30 kwietnia 2019

Koniec X-Force! Koniec X-Force! Drużyna mutantów składająca się z Wolverine’a, Fantomexa, Psylocke, Deadpoola i Nightcrawlera (ta postać pochodzi z alternatywnej rzeczywistości) sporo ostatnio przeszła. Jednak najgorsze dopiero przed nimi. Nowopowstałe Bractwo Złych Mutantów szykuje się do ataku. Wszystkie ofiary wyjątkowo dotkliwie odczują zadane ciosy – zadbała o to tajemnicza osoba, która opracowała plany zamachu. Osoba, która zna wszystkie słabości członków X-Force. Ich pierwszym zadaniem jest porwanie Genesisa, chłopaka będącego klonem Apocalypse’a, i przekonanie go do przejścia na stronę zła.

W albumie umieszczono materiały pierwotnie drukowane w amerykańskich zeszytach Uncanny X-Force #25-35 oraz fragmenty zeszytów Wolverine: Dangerous Games #1 i Deadpool #1000. Scenariusz: Rick Remender, rysunki: Mike McKone, Julian Totino Tedesco, Phil Noto, David Williams oraz Jerome Opeña.

Galeria


comments powered by Disqus