Mordercza Laleczka Chucky w akcji - mamy polski tytuł, nowy zwiastun, plakat i zdjęcie

Autor: Marek Kamiński Redaktor: Motyl

Dodane: 19-04-2019 11:23 ()


W tym tygodniu opublikowano nowy zwiastun oraz plakat rebootu serii filmowej o rudej ikonie horrorów. Geneza Chucky'ego została dostosowana do realiów XXI wieku - jest to więc zaawansowana technologicznie zabawka, a według informacji jej mordercze skłonności będą miały zupełnie inne źródło, niż w oryginale.
 
 
Po raz pierwszy możemy dokładniej obejrzeć w akcji oraz usłyszeć Chucky'ego - przemawiającego tym razem głosem Marka Hamilla (którego świetnie znamy z ról Luke'a Skywalkera i Trickstera, a oczywiście dla wielu to najlepszy głos Jokera). Nie jest to jednak debiut aktora w roli lalki - Hamill niejako powraca po jednym z odcinków serialu Robot Chicken, gdzie już miał okazję zaprezentować się wokalnie jako Chucky
 
 
Jeśli ktoś chciałby przyjrzeć się dokładniej, jak prezentuje się lalka w remake’u, to świetnie się składa, bo Mark Hamill na swoim Twitterze podzielił się z fanami zdjęciem przedstawiającym wygląd nowej wersji Chucky'ego
 
 
W Andy'ego Barclaya, nastoletniego posiadacza lalki, wciela się Gabriel Bateman znany m.in. z filmu Kiedy gasną światła. Matkę chłopca gra Aubrey Plaza, a detektywa badającego ciąg zbrodni zagrał Brian Tyree Henry. Za kamerą stanął Lars Klevberg. Producentami są osoby związane z nową wersją horroru To: David Katzenberg i Seth Grahame-Smith.
 
Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat. Tytuł amerykański jest taki sam, jak ten oryginału z 1988 roku, czyli Child's Play. Kino Świat postawiło na pewną innowację - zamiast zgapić polski tytuł pierwowzoru (Laleczka Chucky), w naszym kraju nowa wersja zatytułowana będzie po prostu: Laleczka.
Premiera w Stanach 21 czerwca 2019 roku (u nas o dzień wcześniej).
 
Zapowiada się krwawy i (oby dobry) remake. Zagorzałym fanom oryginalnych perypetii zabójczej zabawki pozostaje natomiast wyczekiwanie na 8-odcinkowy serial kontynuujący wydarzenia filmowej serii.
Jak Wam się podoba Chucky po liftingu?

Galeria


comments powered by Disqus