Godly Corp – symulator wszechwładnego stażysty także na Nintendo Switch

Autor: Mateusz Pietrzyk Redaktor: Motyl

Dodane: 07-04-2019 12:53 ()


Od 5 kwietnia br. w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch dostępne będzie Godly Corp. To pierwsza w historii gra umożliwiająca zostanie wszechwładnym stażystą. Godly Corp wyróżnia się m.in. rozgrywką opartą na kontrolowaniu macek, pełnym absurdów humorem oraz dużą nieprzewidywalnością. Wcześniej gra została wydana na PC.

Godly Corp to niekonwencjonalny symulator, który pozwala na wcielenie się w rolę stażysty w międzygalaktycznej korporacji zarządzającej wszechświatem. W grudniu 2018 r. gra łódzkiego TR8 Torus Studios pojawiła się na platformie Steam (PC/Mac/Linux), a teraz Ultimate Games S.A. wydaje ją również na Nintendo Switch.

Macki i międzygalaktyczny staż

Debiutująca w Nintendo eShop gra należy do najbardziej nietypowych symulatorów, które stworzono w ostatnich latach. Gracze mogą liczyć na różne zaskakujące sytuacje i pełną humoru akcję. Sama rozgrywka jest oparta na sterowaniu nawiązującym do działania macek.

Godly Corp daje możliwość spełnienia najskrytszych marzeń o władzy na bardzo dużą, a właściwie kosmiczną, skalę. To szansa na odbycie stażu w międzygalaktycznej korporacji, która zarządza poszczególnymi planetami. Od gracza i jego sprawności w posługiwaniu się mackami zależy, jak potoczą się losy tych światów” – wyjaśnia twórca Godly Corp, Mariusz Świątczak.

W grze TR8 Torus Studios nie brakuje też nieszablonowych wyzwań. W trakcie zabawy gracz musi stawić czoła np. robotom z piłami mechanicznymi czy złodziejom.

Jak tłumaczy Mariusz Świątczak, każdy dzień w tej międzygalaktycznej korporacji to nowe i zaskakujące wyzwania, które wymagają szybkich reakcji. Ukończenie trybu kampanii zajmuje przeciętnie ok. 3-4 godzin, ale żywotność Godly Corp zwiększa dodatkowo stopień losowości.

Główne cechy Godly Corp:

  • macki;
  • absurdalny humor;
  • mocno zróżnicowane poziomy;
  • zaskakujące obowiązki i wyzwania;
  • szalona wielozadaniowość.

Premierę Godly Corp na Nintendo Switch zaplanowano na 5 kwietnia 2019 r.

 

Godly Corp (Nintendo eShop)

https://www.nintendo.com/games/detail/godly-corp-switch

Godly Corp (Steam):

https://store.steampowered.com/app/799260/Godly_Corp/

Trailer Godly Corp:

https://youtu.be/W4D4e-Lzrbw

 

Podstawowe informacje:

Godly Corp

gatunek: akcja, symulacje, rekreacyjne, niezależne

producent: TR8 Torus Studios

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

data premiery: 5.04.2019 r. (Switch), 13.12.2018 r. (Steam)

Galeria


comments powered by Disqus